Poslední domácí zápas remiza se silným Angiem

Série remíz vybojovaných na konci zápasu přineslo i poslední domácí utkání v PLLH. Saša tečoval jako za starých časů! 

Zápas byl rychlý od počátku. Angio je tým plný kvalitních bruslařů a jsou silní na puku.

 Lev hrál pouze na dvě plné formace a po náročném posledním zápase v PHM Cupu měli někteří Lvi těžší skluz v první třetině. Po sedmi minutách zápasu vedlo Angio 1:0 z brejku forhandovou střelou. Propad ve středním pásmu a Lvi prohrávali. Naštěstí se v zápase stalo dobrou tradicí, že Lev dokázal odpovědět. Sergej se prosadil po pěkném prostrčení od Kuba do prostoru mezi kruhy a ruský střelec zavěsil přesně. Bylo srovnáno!

Na dva jedna ale zvýšilo Angio po několika minutách, nedůraz při vyhození Lev ztratil orientaci a nezastavil útočníky Angia. Hned za chvilku se vezl třetí  gól do Lví sítě. Útočníci Angia zamkli druhou formaci, po tlaku se podařilo prostřelit dvojitými jeslemi až do sítě Lvů. Favorit vedli 3:1. V následném střídání však Křovíčko trefil na 2:3 kterého našla opora, osa Lva Honzík! Důležitý gól před koncem třetiny

Ve druhé třetině se pordařilo Angiu zvýšit na 4:2 kdy Cantonův skok pod nohy nezastavil útočníka a útočník věděl jak si poradit s Lukášem kterému nedal šanci. Křoví snižoval a pěkné gesto Angia kdy přiznal hráč, že kotouč směřoval na hůl Křovíčka jeho rukavicí a tak zvrátil rozhodnutí rozhodčího, který nechtěl uznat jeho gól. Gól však platil a Lev byl zpět pouze o jeden gól. Sergej se prosadil v druhé části hry, byl to důležitý moment Kubo a Sergej byli klíčovými hráči a tato dvojice vypadá jako dobré duo. Saša je doplnil také výborně a tak netradiční podoba první formace nahradila tradiční složení. Do konce třetiny ale Angio šlo do vedení 5:4

Ve třetí části hry se hra zrychlila, přiostřila  a oba týmy bojovali o další góly. Ale brankaři se rozhýbali a pěkně kryli pokusy útočníků. Na jeden byl ale krátký brankář Angia, Saša se vrátil do své pozice před brankou, kde loni dával gól za gólem a dnes dal důležitou branku. Vyrovnal na 5:5, když tečoval Kubovo střelu. Lev závěr zápasu zvládl lépe byl více v pohybu a více nebezpečný než Angio. Do konce utkání se však nic gólového neurodilo a Lev tak v posledním domácím utkání PLLH získal bod za remízu.

Zápas sledovalo několik diváků kterým děkujeme za přízeň. Tak zase v příští sezoně na viděnou při sledování zápasů v PLLH

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...