Poprvé na Kobře, poprvé v osmi, poprvé výhra v nájezdech

Výborný Jarin vychytal soupeře, Tomíno vytěžil 4 góly z poctivé hry celého týmu. Lev vs. Agentura Face 5:4 na nájezdy

Do zápasu šel Lev s otazníkem jak  celý zápas zvládne s tak malým počtem hráčům. Lvi nastoupili pouze na tři obránce a čtyři útočníky. Musela se tedy zvolit jasně taktika, která ušetří síly a zajistí, že Lev bude zároveň nebezpečný. Pokyn byl jasný Lev bude hrát ze zadu a hledat na brejky ostrostřelce Tomína. 

Na tuto taktiku se Lvi nedokázali adaptovat hned a Agentura Face hrající o několik soutěží výš nejprve dobře provětrávala obranu a hlavně rozchytala Jarina, který vykopával a lapil do lapačky co se dalo. Po pěti minutách hry šel ale Lev překvapivě do vedení, Tomíno dokázal z tlaku v útočném pásmu převzít kotouč od Kuba a bylo to jedna nula.
Pro Agenturu Face to bylo očividně překvapivé a nečekli takový start do zápasu a poctivě bránící trio Cantona, Peťan a Patrik drželi hráče Agentury mimo nebezpečné pozice a nebo se mohli spolehnout na skvělou oporu v zádech Jarina.

Možná mírné podcenění od soupeře využil Fanklub k dobrému naladění se do zápasu a chytl dobrý rytmus. Hráči se nebáli vyhodit když bylo třeba a to bylo správné řešení. Vízi kterého znají někteří ze Lva byl ten který rozhodně nechtěl prohrát a táhl Agenturu dopředu a hrozil asi nejvíce. Jeden pokus se v první třetině dostal za záda Jarina a bylo vyrovnáno.

Do druhé části hry vstoupil Lev v přesilovce, kterou ale nevyužil ale naštěstí při srovnaném počtu hráčů na ledě našel pasem Cantona Tomína a ten z brejku zavěsil pod víko a opět vrátil Lvům vedení. Tato taktika se zdála jako dobrá a hráči Lva se jí drželi, když je možnost vyhodit a doufat, že se ke kotouči dostane elitní střelec Tomíno. Ten byl ten večer opravdu při chuti, Peťan zavezl kotouč pokusil se překonat brankaře, ten vyrazil do rohu, Tomíno si pro kotouč dojel a neotálel se zakončením a z nulového úhlu překvapil brankaře, který jinak zachytal báječně, ale na Lva s obarvenými vlasy prostě neměl. Lev vedl o dvě branky. Na hráčích Facu už byla vidět jistá nervozita a kdyby se zřejmě do konce druhé třetiny ještě neprosadili překvapivou střelou z velkého úhlu na přední tyč, zřejmě už by složili své zbraně. Takto byl stav po dvou třetinách 3:2 pro Lva a vše bylo otevřené.

Ve třetí fázi hry Lvi hráli velmi dobře, Křovíčko se dostal do tempa získával kotouče a bojoval jako Lev, hodně platným byl i Krtek, který často vyvezl kotouč z obrané třetiny a dal tak šanci oddechnout si vcelku zaměstnané obraně. Ale v předu Lev aktivitou hýřil také. Kubo měl několik šancí téměř do prázdné, Mezír také, Peťan trefil tyčku. Naštěstí, ale Lev má svého střelce a je to kdo? Tomíno ano ten malý Tomíno, který na tento zápas sundal své plexi a vypadá to, že by si ho neměl na helmu vracet. Vrazil opět do trháku a opět zavěsil. Vrátil Lva na koně. Bohužel zřejmě již únava Fanklubáků a nebo obrovská touha zvrátit nepříznivý vývoj Agenturních hráčů způsobila, že Jarin musel bohužel lovit kotouč z branky. Zastavit cestu za vyrovnáním mohl Křovíčko, dral se do životního brejku, ale byl podražen, bylo nařízeno trestné střílení. Křovíčko ho provedl pěkně, ale ne dokonale, neproměnil. A tak se Agentuře podařilo dvěma slepenými góly vyrovnat. Jelikož se ale blížil konec a nebylo rozhodnuto zápas se dostal až do samostatných nájezdů.

V nich jela první Agentura, Jarin krásně vychytal jejich eletního střelce. Za Lva jel první nájezd Peťan, zvolil své typické zakončení backhandovým blafákem a nemýlil se, zavěsil pod víko. Další hráč Agentury ztroskotal na Jarinovi taktéž, Tomíno míchal, míchal, ale nevymíchal kotouč přeletěl břevno, ale i tak poslední exekutor Agentury musel dát, ale když ho Jarin vychytal bylo rozhodnuto, Lev vítězí a poráží Agenturu Face 5:4

Krásné utkání v semknutém týmu, tak jak to má vypadat!

Diskusní téma: Poprvé na Kobře, poprvé v osmi, poprvé výhra v nájezdech

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...