Po sérii proher nám Tomíno zařídil výhru pěti góly

Tomáš Regner a jeho velkolepé představení v Letňanech. Byl k nezastavení jak si ho většina pamatujeme! Pět gólů, jasná volba hráč číslo jedna!

Skvělý výkon podpořil celý tým semknutím a koncentrací. Počínaje v brankovišti svkělým Robem, tak celá devítka hráčů zahrála dobře. Ano Lev nehrál na tři formace, ale sešlo se pouze devět hráčů. Tedy hra na tři beky a dva útoky. 
______

 

"Chci vyhrát, dnes jsem se dobře vyspal"

Komentoval v průběhu utkání hráč večera Tomíno
 
Lev vedl dokonce o tři branky ve třetí třetině, ale nechal si dotáhnout soupeře na dostřel a ti se sympaticky snažili ještě s odvolaným brnakařem a dali jeden gól ale na vyrovnání již nedosáhli. Lvi se před dalekým tripem do Budapešti dostávají do formy a to je moc dobře! 
____

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...