Po novém roce opět ligový zápas

Tentokrát proti Policejnímu týmu! Přijďtě podpořit náš Fanklubový tým při vstupu do nové sezony. Zápas se koná 8.1.2014 od 22:15 v pražském Edenu

 

Jde o hodně Fanklub musí bojovat ze všech sil aby potvrdil roli lídra soutěže, ale soupeř si určitě již brousí zuby. Policejní tým letos dokázal jako jediný ze dvou týmů lvi obrat o body. 

Historie vzájemných zápasů 

  

pro detaily klikni na obrázek

Pořadí obou soupeřů

Fanklub Lev Praha 1.místo vs. SKP Praha 10 7.místo

Pozor SKP v jednom z posledních utkání porazilo velmi silný Legion 5:1 což je tým který jako druhý dokázal Fanklubu "ukrást" body, takže jak je všeobecně známo, není lehkého soupeře a bude to určitě pořádný boj! 

Předpokládaná sestava Fanklubu Lva Praha 

Zápas se koná 8.1.2014 od 22:15 v pražském Edenu

 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...