Po dlouhé době přátelák. Lev ho však prohrál

Ústavu řádilo duo Šíp Hužvár a rozhodli o výhře Projekťáku. Lev měl kombinovanou sestavu a v brance „unaveného“ Aryho

Již pohodový zápas si mohli užít hráči, kteří poslední zápasy zažili velké ať už postupové boje do play off nebo zápasy na trunajích. Proto přátelské utkání bylo vítaným zpestřením programu posledních dnů

 

Lev však nezachytil úvod, rychlé střely z větší vzdálenosti dělali unavenému Lukáši problémy a Lvi tak brzy prohrávali. Ve druhé třetině sice vyhráli vysokov 5:4 hattrickem se blýskl navrátilec Hlava, ale bylo to málo ve třetí třetině se prosadil už jen trenér Peťan a to bylo málo. Šíp s Hužvárem alias Radulovem jasně rozhodli že všechny body si nechá Ústav. 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...