PLLH Letos 3.skupina

V PLLH letos nastpujeme do třetí skupiny. I bez vítězství v lońské sezoně postup. Přinášíme přehled soupeřů pro tento rok

_____

Kvůli úbytku přihlášených týmů do PLLH, je letos opět o skupinu méně a tak se poštěstilo a vlastně bez práce je tu postup do vyšší skupiny. Tam už určitě budou silnější týmy a Fanklub se tak bude muset hodně snažit.

Pro Lva jsou určitě zajímavé zápasy s Renegades nebo s týmem Kovárny. Vlkan i Stator známe z turnjaů v Berouně kde se pravidleně navzájem potkáváme ne jen na ledové ploše :D 

Výlet do Kralup bude i zřejmě letos na plánu, protože tam hrají Suchdol Sabers. Těšíme se ale i na zcela nové týmy. Horní Počernice nebo Dotykačku

______

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...