Pat-Trick Hat-Trick! Oslava titulu vítězná (#16kolo PLLH 15/16)

Poslední zápas ligové sezony PLLH jasně pro Lva a slavit se tak mohlo naplno

Mnoho posil si pozvali hráči Policejního týmu HC Praha 10 na tento pro ně klíčoví zápas. Protože každý bod mohl pomoci v boji o záchranu a zabránit tak sestupu. To Lvi na druhou stranu nemuseli vyhrát a přesto měli jasný titul. Ale o motivaci bylo postaráno, rozloučit se jako mistr bylo třeba ne jen na papíře, ale i výkonem, takže Fanklub šlápl do pedálů a dá se říci že přejel soupeře.


Hned dobrý úvod a opět před brankou se zorientoval výborně Míša Rus a po Cantonově střele dává úvodní gól. Jedno z dalších střídání a signál z buly v útočném pásmu. Wendaar vyhrává přímo na bránu a Patrik tak přímo do prázdné brány dává svůj první gól zápasu. Ještě v první třetině šel Lev do vedení dokonce 3:0 kdy se po levém mantinelu protáhl Honzik a z kruhů prostřelil brankaře Policajtů. Soupeř zkoušel různé možnosti jak si přijít na skvěle chytajícího Jarina. A nakonec mu musela pomoci teč dalekonosné střeli od hráče Lva a tak Jarin kapituloval, výsledek třetiny tedy 3:1 pro Lví smečku!
Ve druhé třetině se zdálo, že Policie začala lépe bruslit, opět jako již tradičně nesmyslně přitvrdili hráči tohoto spíše silového než hokejového týmu. Některé zákroky byly až zbytečné ale pokud se za fauly vrací góly tak to vůbec nevadí. A Fanklubákům se toto náramně dařilo. Patrik opět využil perfektně photové získání puku po kličce Wendaara a zavěsil! Policie ale snížila opět na rozdíl dvou gólů a začínala kousat. Proto dovršení Hat-Tricku Patrika byl nesmírně důležitý moment. Patrik překvapil z rohu střelou jak obránce tak především brankaře Polišů. 

Tento moment jasně zlomil soupeře a bohužel se soustředil stále více na osobní souboje než na hokej. Toho dokázal využít Wendaar, kterého perfektně našel Kashmír milimetrovým pasem za obranu a Lví střelec zvolil svůj klasický backhandový blafák. I Lvi ale byli vyloučení a mohla to být snad poslední příležitost pro Policii se zápasem něco udělat, ale to by v sestavě nesměl být Wendaar, který v oslabení ze všech hráčů Policie udělal kužely a zavěsil následně pod víko! Krásný gól který uzavřel Lví střelecký účet.

Ve třetí třetině již pokračoval Lev v poctivém výkonu, super zápas zahrál Křovíčko, který dokázal skvěle podržet a klidnit hru, jasné zlepšení formy v druhé půlce sezony potvrdil Jirka Halvát. Celý tým zahrál velmi dobře, bruslil, jak se patří na mistra ligy s lehkostí a elegancí!

 

Kaňkou na utkání byl zcela nesmyslný závěr a zkrat hráče Polici, který od vlastní modré čáry napálil snad ze dvou metrů golfovým úderem kotouč do Wendaara, který tak zápas nedohrál. Následné vyšetření v nemocnici negovalo podezření na zlomený kotník. No Policie potvrdila svůj styl „hokeje“ a úroveň sportovního ducha, je dobře že takový tým sestupuje a Lev se s ním utkávat již nebude v příští sezoně nebude.


Po zápase tak mohla vypuknout radost na plno! A také že to tak bylo. Lvi oslavili přímo na ledě s pohárem titul pro rok 2015-2016.

 

 A následná akce v šatně také stála za to!
Ještě jednou jsme hrdí Lvi a děkujeme za podporu

Diskusní téma: Pat-Trick Hat-Trick! Oslava titulu vítězná (#16kolo PLLH 15/16)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...