Otočili jsme v poslední třetině proti Počernicím

I přes ztrátu zraněného Štefka se podařilo nakonec zápas dotáhnout a otočit nepříznívý stav. Gól v poslední minutě dal nováček David

Lev daroval mnoho šancí a zbytečně ztrácel kotouč a jako klasicky tak soupeř vedl. Dokonce dva nula, přesto se postupně podařilo Lvu dosta do šancí a snížit. Předevšm Hudly hrál skvěle a Křovíčko táhli tým aktivitou dopředu. Jarin chytal také velmi dobře a dalo se tedy odrazit k obratu. 

To vyšlo až v samotném závěru nejprve oslavenec Patrik dal vyrovnávací branku a následoval tlak v poslední třetině a z otočky nakonec zamířil přesně Dejv. 

Byl to sice nepřesvědčivý zápas ale ukázal že vnitřní síla v týmu je a dá se i špatně rozehraný zápas otočit.

Hvězdou zápasu neunavný Křovíčko, který byl snad u všech branek Lva, zápas bez vyloučení a především působil i motivačně na spoluhráče, zaslouží si toto ocenění! 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...