Oslava titulu vítězná proti Legion 18.kolo PLLH

Sestava, report a statistiky k utkání>

(5:2, 2:2, 4:3)

Góly: Honza (Saša), Vláda, Michal (Honza), Štěpán (Kašmír). Michal (Klikis), Klikis, Michal (Zahy), Klikis (Michal), Honza, Klikis (Michal), Honza (Michal)

Poslední představení obou soupeřů v sezoně vyznělo pro vítěze soutěže Lvi. Fanlkub tak potvrdil, že si první místo zaslouží a zakončil tak vystoupení v lize před odmácími diváky vítězně. Exceletní výkon předvedl kapitán Michal, který si připsal hattrick a ještě navíc sám 3 gólové šance připravil. V dobrém výkonu sekundoval Kliks a tradičně Honza. Celý tým ale podal dobrý výkon, protože Legion bojoval o druhou postupovou příčku a šli si za vítězstvím, naštěstí poctivý výkon všech lajn jim tyto plány překazil.

Lev je tak mistrem LIGY PRO ROK 2014-2015!

Honza 3+1, Vláďa 1+0,Michal 3+3, Štěpán 1+0, Klikis 3+1, Saša 0+1, Kašmír 0+1, Zahy 0+1,

Vyloučení: Rus 4 M, Honza 2 M

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...