Opening game! Zkouška před turnajem s Projekťákem vítězná

První zápas nové sezony se odehrál hned po prvním tréninkovém ledu proti známému týmu Ústavu.

Zápas měl ale dobré tempo a nebyla to až tak uplná holomajzna. Ze strany Lva šlo o pěkný výkon. Často se dařilo soupeře dostávat pod velký tlak. Až možná přílišná snaha o zakončení do prázdné brány vedla k vcelku hubenému „pouze“ jednogólovému vítězství.

Skóre utkání otevřel navrátilec po sezoně spíše promaroděné než odehrané, tedy Štěpi. Dal první gól a tento stav vydržel až do konce první třetiny. Skvěle totiž chytali oba brankaři a tak se ukazatel skóre nepohnul vcelku dlouho.

Ve druhé třetině se na chvíli ohřáli hráči Projekťáku ve třetině Lva a vyústila z toho vyrovánvací branka. Šibenice a Ary ve Lví kleci poprvé kapituloval. Lví komanda nechtěla však v zápase dotahovat, takže se probrala formace vedená Křovíčkem. Nejprve se prosadil on sám, po přiklepnutí Honzíka a za nedlouho se opět po ose Křoví Klikis rozsvtílo červené světlo za brankou Jarina který hájil tento večer klec Ústavu. Mimochodem ve druhé třetině pokryl Jarin mnoho výpadů a dokonce i samostatných nájezdů. No Lvi si na něm několikrát vylámali své tesáky! Soupeř Lva se sanžil aby mu v zápase, jak se říká, neujel vlak a podařilo se držet krok a ve druhé části hry musel Ary lovit ještě dva kotouče ze své sítě. Jeden mu dokonce vyslal za záda i jeho vlastní trenér Peťan, který opět „zradil“ a nastoupil za Ústav (no možná tam oprávněně patří :D ). Do konce druhé třetiny ještě korunoval svůj skvělý výkon Honzík, která sám ukořistil kotouč v hloubi třetiny zmatkujících Projekťáčků a překonal Jarina a po druhé části hry svítilo skóre 4:3 pro Lva.
Poslední rozhodující třetina, rychlý nástup Lví squadry a konkrétně nováček Tomíno servíroval Prochymu a ten se nemýlil. Bylo to už o dva góly a vypadalo to, že Lev už zápas dotáhne, ale houževnatost a zkušenost Ústavu opět ukázala, že nic není prohráno a dva rychlé góly srovnaly stav na 5:5. Chýlilo se již ke konci a tak se zdravě naštval Honza a vydal se rozhodnout zápas, projel obranou a nekompromisně zavěsil.
Lvi ještě museli čelit několika šancím. Dokonce Ústav při power play s prázdnou bránou zkoušel vykřesat alespoň remízu, ale to obrana a Lukášem v bráně rezolutně odmítla!

Pěkný zápas na úvod v tempu. Cenná výhra a pěkné rozkoukání se před turnajem v Ledči!

 

Diskusní téma: Opening game! Zkouška před turnajem s Projekťákem vítězná (16-17)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...