Odplata vyšla parádně! (vs. Lenovo / přátelák 15-16)

Letošní vzájemná klání srovnána 1:1 proti Lenovo

Tradiční přátelské utkání proti Lenovo se opět odehrálo na ledě Nikolajky. Fanklub měl co vracet, poslední zápas totiž prohráli borci ze Lva 9:4. Proto nedošlo k žádnému podcenění. Je pravda že trenér musel ještě burcovat před utkáním některé hráče do zápasu, ale povedlo se a tým se sešel v silné sestavě.

První se prosadil Saša, který měl tento zápas apetit. Nová posily nadějný Zdenda mu připravil střeleckou pozici a Berry v bráně Lenova byl překonán. Ještě v první třetině se střelecky prosadil velmi potentní Hlava :D 2:0 do třetiny. Rozhodčí byl takřka neviditelný, zápas plynul velmi dobrým tempem bez vyloučení. Ačkoli Lenovo disponuje dobrými hráči tento večer jim to prostě nešlo a když už se dostali do velké šance předvedl excelentní zákroky Jarin, který tak jasně ukazuje, že patří ke špičce týmu. Ve druhé třetině byl zápas vyrovnaný, velmi dlouho se držel stav z prvního dějství. I brankář Lenova někdy předváděl pěkné kousky ale v půli druhé třetiny kapituloval rychle za sebou. Patrik krásně tečoval před brankou střelu Kashmíra, následně se premierově v sezoně prosadil střelecky Meca, který nedal šanci po Klikisově pasu brankaři soupeře. Lenovo se ale nakonec přeci jen zvedlo dalo gól a snížilo, ale ne na dlouho, Hlava přidal svůj druhý gól a tečku za třetinou napsal Zdenda a definitivě zlomil odpor soupeře.

Berry ve svatyni Lenova již často pouze vydýchával a dával najevo  především svým obráncům co si o jejich laxní hře myslí. Poslední část hry se Lenováci pokusili trošku snížit skóre dali dva rychlé góly, ale Wendaar pak forsbergovkou zvyšoval opět na rozdíl pět gólů a na konečných 9:3 upravil Saša který tak jako otevřel také skóre perfektně uzavřel. Opět jeho posila byla u toho. Je možné že Saša opět bojuje o skauta roku a proto přivedl tuto novou akvizici. No uvidíme, nebudeme předbíhat.

Podtrženo sečteno super výkon dopředu, skvělý výkon brankaře a slova soupeře, že jsme byli přiliš dobří jen potvrzují, že tento zápas prostě vyšel! :)

Diskusní téma: Odplata vyšla parádně! (vs. Lenovo / přátelák 15-16)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...