Nulté kolo PHM Cup 2017 sehráli na pražské Nikolajce Fanklub Lev Praha a Projektový Ústav

Dva týmy které se dobře, znají. V atypických sestavách byl nakonec šťastnějším týmem Fanklub Lva Praha

Zápas v pěkném tempu, bez zbytečných přerušení. Projekťáci začali velmi dobře, po úvodním gólu Lvů se rychle zvedli a dokázali během první třetiny pěkně odpovědět. Dokonce třikrát musel lovit brankář Křepela kotouč ze Lví svatině. Druhá třetina byla zase naopak Lví, po změně stran vycházelo Lvům všechno možné i nemožné. Kapitán Lvů zvaný Cantona dal gól po dlouhé době a nakopl svůj tým ke skvělému trháku, následovala trefa Horkého a gól Smutného. Za Ústav se prosadil pouze matador Psota ve druhé části hry.

Za stavu 4:4 se tedy šlo do rozhodující části hry a Lvi začali lépe i poslední část zápasu. Nejprve Smutný využil přiťuknutí Horkého a Fanklub se odtrhl do jednogólového vedení. Následně se prosadil skvěle hrající Zelenka. Ústav hrál dobře, ale nebyl příliš efektivní v zakončení. Jen Halota se prosadil a oslavil tak návrat z řad zraněných hráčů hned dvěma góly ve třetí třetině. Těmi ale jen korigoval stav, protože Lví vítězství pečetil Smutný který hned v nultém kole poháru zaznamenal Hattrick 

 

V následujícím odkazu můžete najít další statistiky a brzy i sestřih ze zápasu 

PHM Cup 2017 - Nulté kolo

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...