Nula Jarina a Lev přejel Renegades venku v PLLH

Neuvěřitelný výkon Lvů proti silným Renegades. Jarin vychytal vše co na něj šlo a hráčům se vpředu dařilo pěkně kombinovat.

Další zápas v PLLH venku, po fiasku v minulém týdnu v Edenu tentokrát v Letňanech proti silným Odlpadlíkům. Lev začal velmi dobře aktivně, ihned dobrý pohyb a byl z toho zámek. Lvi šli v klidu a pokorně do zápasu a to přineslo první úspěch přibližně po pěti minutách hry, Sláva našel přesně hůl Peťana a padl první gól. Následovalo několik dobrých manévrů dalších formací, pak si sám Sláva udělal prostro obránce si vyšachoval a schovanou střellou překonal brankaře Renegades. Ten znervózněl a Lvi do něj pouštěli jednu střelu za druhou. Další, která se zastavila až v síti poslal Smúťa skvěle schovaná střela za obráncem. Do konce první části jsme byli svědky ještě lehké potyčky. Bojovník Kubo měl problém se Stenlim z Renegades a došlo i na několik ran rukavicí. Kubo však je pravý tahoun a hrál dál. Poslední záash prvn ítřetiny obstaral Křovíčko, právě po Kubově asistenci

Jarin měl v druhé části zápasu více práce, ale chytal vše pokrýval a byl obrovskou oporou celého týmu. Další Lví branku dal skvěle hrající Sláva a svůj druhý gól přidal nejen on ale i Křovíčko. Všechny fomrace hrály velmi dobře. Například Túša zahrál skvělý zápas i když bodově se neprosadil. 

 

Kdo se však prosadil v poslední části hry byl hned dvakrát náš ruský moloděc Sergej! Korunoval svůj dobrý výkon. A aby se mohlo slavit ve velkém, čepice smeknuta před Slávou, dal svůj hattrick překrásným "koupákem" sám před brankařem. 
Celkově tým hrál suprově, obrana šlapala, podporovala útok, ale především poctivě bránila a tak to má být.

 

Super výkon výhra v PLLH  se cenní! 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...