Nová trofej do rodiny - BOX!

Už dost bohatá rodina trofejí se letos rozrostla o novou trofej! Zajímá tě její příběh? 

____

____

Každoroční udělování individuálních ocenění zná již mnoho trofejí. Přes skokana roku a nováčka sezony až po nejlepšího brankaře a nejužitečnějšího hráče. Ale v sezoně 16-17 se nově rozrostla tato sbírka putovních trofejí o novou trofej. Ocenění které je lehce kontroverzní, přesto se dá nazvat oceněním. Nová trofej totiž patří "tvrďákovi sezony" tedy hráči který trávil minuty na trestné lavici nebo se účastnil potyček a šarvátek. Ale zároveň padne do rukou jen tomu, kdo opravdu bojuje za svůj tým, nikdo zákeřný nebo neférový ocenění získat nemůže.

____

 Celá trofej je nápadem Ivana Urbana, který vymodeloval, kostku z děrovaného plechu, čímž vlastně vytvořil Box. Nejsme již daleko a máme "Penalty Box", do boxu se navíc ještě zavřela píšťalka aby bylo jasné proč je hráč v boxu zavřený. Vznikla tak nová trofej která krásně symbolizuje tvrdou hru, boxerské souboje a dlouhé minuty v boxu časoměřičů. 

 

BOX Trophy 2017 - Ondřej Křivský - Tvrďák sezony

 
_____
 
Ocenění získal ostřílený borec a matador Pražských kluzišť Ondřej Křivský. Hráč, který ne jen že burcuje své spoluhráče k výkonu, ale i soupeře dokáže pěkně nakopnout. Proto se v sezoně několikrát zapletl do různých výměn názorů a některé dokonce zakončil pěkným pěstním soubojem. Ondra se bije za Lva a vždy ví kde je hranice sportu a fair play. Za to si jasně zasloužil být jako první vyrytý na podstavci této nové trofeje.
 
 
_____
 
 
____

 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...