Neporaženi v základním hracím čase a přesto jen 9. příčka na MČRA 2015 v Berouně

Pět zápasů, 2 výhry, 2 remízy a jedna prohra po trestných stříleních vyústila ve smolné 9. místo

Hokej bývá někdy krutý a to se ukázalo na turnaji MČRA 2015 v Berouně. Nenašel se ani jeden soupeř, který by dokázal Lví smečku porazit v základní hrací době a přesto Fanklub nebojoval o mediale. Jen jeden jediný smolný neproměněný samostatný nájez v osmifinále odsoudil Lvi k bojům o umístění, když vypadli z bojů o čtvrtfinále s pozdějším finalistou Kovla Havlíčkuv Brod 4:3 po samostaných nájezdech. 

Pojďme si společně projít cestu Lvů turnajem: 

BOJE VE SKUPINĚ

Lvi byli nalosování do první skupiny A spolu se Statorem, loňským finalistou a nováčky na turnaji Karcher Příbram.

Úvodní utkání proti Karcher Příbram skončilo 3:3. Tým Lvů se v tomto zápase teprve sehrával, například ihned první střídaní a vlastní gól to jen potvrzuje. Nově poskládané mužstvo však získalo na úvod slušný jeden bod po vyrovnaném průběhu zápasu. 

Druhé utkání ve skupině bylo rozhodující vlastně pro celý turnaj. Kdyby Lev vyhrál mohl jít z prvního místa přímo do čtvrtfinále a neměl k tomu daleko, vždyť ještě minutu před koncem vedli Lví borci nad Statorem 3:2. Bohužel osudná bule ve středovém kruhu, kterou Fanklub prohrál dala nabídku na vyrovnání a tu zázračně Stator využil a vyrovnal na konečných 3:3. Statistiky k utkání zde

Fanklub tak skončil na druhé příčce a musel tedy o postup do čtvrtfinále bojovat a to proti Kovla Havlíčkův Brod.

PLAY OFF

 Lvi narazili na silný tým z Havlíčkova Brodu. V první části hry měla Kovla Brod převahu, velmi rychle vedli Broďáci 1:0 a Fanklub jen těžko hledal cestu přes tuhou obranu. Podařilo se však vyrovnat, vlajku pozvedl kapitán Urban. Po poločase však opět střelec Brodu Košmider svým druhým gólem vrátil vedení na stranu Kovly. Touha Lvů byla obrovská a tak z jednoho z mnoha závarů, kterých si ve druhé půli Fanklub vypracoval mnoho, dorazil za záda Kovly kotouč Míša Rus! 2:2. Schylovalo se ke konci, posledních pět minut a legendární motýl alias plachťák Ondry Křivského zařídil vedení 3:2 pro Lva! Ale nebylo souzeno vyhrát v základním hracím čase ani jednomu z týmů, Kovla v těsném závěru vyrovnala a šlo se do osudných nájezdů. 

V nich bohužel Lev proměnil jen jednou zatímco Brod dvakrát. Bylo hotovo po třech remízách 3:3 v řadě a jednomu nájezdu byl Fanklub odsouzen k boji o umístění na 9. - 12. místě. Statistiky k utkání zde

BOJE O 9. MÍSTO

Boje ve skupině o 9té místo zastlihly Fanklub již ve velké pohodě. Lví tým se konečně sehrál a prodal to co v něm opravdu je a co ho i zdobilo celou letošní sezonu. Skvělá obrana a smrtící útok. Výsledkem 4:0 to odnesla BHN Odolka, která vůbec nenašla cestu za záda brankaře Lukáše Křepely, který po právu dostal ocenění za nejlepšího hráče zápasu! Statistiky k utkání zde

Druhé utkání o umístění bylo ještě větší slávou, na závěr turnaje si Fanklubáci s chutí zastříleli a to 9:3 vyprášili Karcher Příbram jak se patří! Nejlepší výkon předvedl tahoun týmu Vláďa Hlaváček, připsal si 2+1 a stejný příspěvek přidal i kapitán na turnaji Petr Urban, který dostal od pořadatelů i za celoturnajové snažení ocenění pro muže zápasu. Super utkání na závěr, tak spláchlo hořkou pachuť smolně prohraného osmifinálového souboje a zajistio, že soupeři i samotní hráči Lva budou na turnaj pamatovat jen v dobrém!

Zisk poháru se náležitě oslavil na ledě a děkovalo se především fanouškům. První hrací den se na tribuně objevil velký Fanklub Daniela Adamce, děkujeme a doražte i příště! Na několik zápasů jsme mohli vidět sympatickou slečnu Sýkorovou, tedy sestru Sykyho, také nás potěšila. Téměř celým turnajem nás provázel skalní fanda Honza Pražma! Manželé Urbanovi také drželi stráž na hlavní tribuně téměř každý zápas a věřili v úspěch, díky moc! Nikita s Gabčou se starali o pohodu v týmu po celý víkend a za to patří velké DÍKY!

Společné foto Lvího týmu pro tento turnaj

Oficiální individuální statistiky turnaje:

2 hráči Lva se umístili "vysoko" v bodování Vláďa Hlaváček a Petr Urban

Odkaz na statistiky zde>

Diskusní téma: Neporaženi v základním hracím čase a přesto jen 9. příčka na MČRA 2015 v Berouně

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...