#Ňémova Trofej 2016 - Nejvytrvalejší hráč sezony

Představujeme nejvytrvalejšího hráče sezony: Křovíčko

Vysoce hodnocená trofej pro takového hráče, který po celou sezonu drží vysokou docházku, odevzdává maximum práce pro tým jak na ledě tak mimo led. Hráč s tímto oceněním je vždy základní pylíř týmu a bez takových hráčů by nikdy nebylo dosaženo takových úspěchů 

Všichni nominovaní potvrzují tato slova. Jsou to opravdu dříči jak se patří. Loňský vítěz Kashmír byl osobně na rozlučce aby předal tuto sice malou ale o to významnější trofej!  

Saša -  Již několik sezon Saša vykazuje oddanost týmu. Snaží se jezdit na všechny turnaje, na každou i mimohokejovou akci. Burcuje ostatní k přítomnosti na všech akcích. Nevynechá jediný trénink. Nominaci si jasně zaslouží a vítězství mu uniklo jen o vlásek. Jen tak dál Sašo, děkujeme za celý tým

Křovíčko - Borec který neuhne před žádnou situací zřejmě ani v životě! Pro náš tým je nepostradatelným borcem. Jeho moto: "Pokud hraješ za nějaký tým, neexistuje že se rozhoduješ jestli půjdeš nebo nepůjdeš na trénink, prostě si v týmu, takže jdeš!" Toto moto by se dalo vytesat do kamene. Někteří hráči na to totiž zapomínají. Jasná nominace pro Křovíka

Havli - Tichý hráč si vysloužil nominaci na oddanost a vytrvalost také zcela zaslouženě. Jirka chodí na každý trénink, zápas a vyrazí na všechny turnaje! Navíc si přidává ještě individuálními tréninky u profesionálního kondičního trenéra Michala Břetenáře. Tento přístup pak vede právě k zisku takových ocenění jako je skokan roku. Skvělá práce od Jirky

Kashmír - Loňský vítěz. Miláček kabiny :D I letos jasně držel vysokou účast a jen velmi málo momentů chyběl ať již na tréninku nebo na turnajích. Kashmír opět dokázal co to znamená milovat sport a co to znamená být tahounem týmu! 
 

Ocenění převzal: Ondra Křivský

Křovíčko pomáhal od začátku sezonu příkladným přístupem, motivoval i ostatní hráče k vysoké účasti. I navzdory otcovských a manželských povinností často riskoval domácí pohodu a prostě šel. I když věděl, že nás na tréninku bude málo a je tedy pohodlnější zůstat doma. Křovíčko by toto neudělal a za to smekáme klobouk a oceňujeme právě touto trofejí Ondry Němce.
Křovíčko dokonceněkolikrát nalákal do ochozů svou rodinu, přátele a opravdu tak prokázal silnou oddanost týmu! Děkujeme! 
 

Diskusní téma: #Ňémova Trofej 2016 - Nejvytrvalejší hráč sezony

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...