Nejen hokejem živ je Fanklub

Zdroj fotografie: https://www.facebook.com/thfkv   autor: Romana Tůšová

Sekce Fanklubu Lev Praha holdující fotbalu vyrazila již počtvrté na letní turnaj hokejových fanoušků. A borci reprezentovali velmi dobře. Stříbro je na světě! 

_____

HC Lev Praha již zanikl několik let zpátky, přesto dal dohromady tolik přátelství, různé páry nebo i velké skupiny, a dokonce i týmy. A všechny fungují! I když slavné působení Lva Praha v KHL už pomalu zapadává prachem. Je to krásné, že Fanklubáci nejen, že hrají hokej, ale parta z někdejšího Lvího kotle hraje i fotbal. 

 

Každý rok se toitž koná turnaj hokejových fans ve fotbale. V pořádání se střídají různá místa. Letos v létě roku 2017 se konal turnaj pod záštitou fans Energie Karlovy Vary. Lvi vyrazili reprezentovat vzpomínku na slavný hokejový klub. Lví Fanklub vždy zanechal stopu. V první účasti byl Fanklub jedenáctý v roce 2015 byli mistři, loňský ročník byl smolný a to až třináctá příčka. Bylo tedy co vracet a ukázat, že se Lvem se musí počítat. Chlapci si nachali vyrobit krásné dresy se znakem Lva a vybojovali krásné druhé místo. 

Zdroj fotografie: https://www.facebook.com/thfkv   autor: Romana Tůšová

____

 

Detaily o turnaji najdete i na facebooku této události

https://www.facebook.com/thfkv/

A to 2.misto bylo mega prekvapeni. Byly 3 zakl.skupiny po 6 tymech. Do finalove skupiny postupovaly prvni 3. My skoncili na 2.miste, ale prenaseli jsme si 0b. Pred nasim poslednim tymem, nam bylo receno, ze hrajeme o 3.misto. Neverili jsme, po skonceni zapasu jsme se sli podivat na computer a najednou, ze jsme druzi a zalezi, jak dopadne posledni zapas turnaje, kdy jsme jeste mohli byt preskoceni, ale souper prohral a bylo to tam. Zakl.skupinu jsme meli 3-0-2, finalovou 4-1-1.
____
 

"Druhé misto bylo velké překvapení. Byly 3 zakladní skupiny po 6ti týmech. Do finálové skupiny postupovaly první tři a my skončili na druhém místě, ale prinášeli jsme si nula bodů. Před naším posledním zápasem nám bylo řečeno že hrajeme o třetí místo. Neveřili jsme, když jsme se po skončení zápasu šli podívat na computer!  Najednou jsme byli  druzí a záleželo už jen jak dopadne poslední zápas turnaje, kdy nás ještě mohl hrající tým přeskočit, ale tento tým prohrál a bylo to tam! Stříbrné placky! "

Komentuje průběh turnaje kapitán: Lukáš Tůma

Nejlepší brankář Turnaje: Zdeněk Kučera

Zdenda kterého si jistě Lví komunita pamatuje za bubny v 02 aréně, nyní ukázal že i bez paliček v rukách mu to jde. Pochytal co se dalo v jedenácti zápasech pouze děvětkrát lovil ze sítě a to dokonce i poté co v jednom z prvních utkání utrpěl bolestivé zranění, kdy mu střet s protiháčem vyhodil spodní čelist. Kloubouk dolů a obrovská gratulace Zdendovi k tak skvělému výkonu v turnaji a zisku tohoto ocenění! Paráda! 
_____
 

#forzalev

#hicsuntleones

 

Díky Lvům za reprezentaci a za hokejový tým děkujeme za reprezentaci 

 
 
Lvi z hokejového týmu podpořili Fotbalový tým alespoň pár předměty do tomboly. Puky s logem, nálepky, vlaječky nebo tričko.. věříme, že se tedy propriety Fanklubového týmu zase dostávají do dalších koutů naší země a to je dobře!

Diskusní téma: Nejen hokejem živ je Fanklub

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...