Na Velké hale zuřilo Play off ELH a na Malé hale Lev rozstřílel Nový PUK

Sestava, report a statistiky k utkání>

Níže report ze zápasu

(3:0, 4:1, 2:1)

Góly: Jára (Martin), Jára (Martin), Martin (Vláďa), Vláďa (Karlos), Křoví (Kašmír, Leoš), Křoví (Leoš), Saša (Vláďa), Štěpán (Vláďa, Míra), Saša (Vláďa, Kozlík)

Fanklub pozval na svůj led HC Nový PUK a sledovali jsme pěkné utkání. Lev měl uzemní převahu, ale prosadily se v první třetině pouze nové posily a to jmenovitě Jára dvakrát a Martin jednou. Po první třetině tedy bylo 3:0. Puk se osmělil především při přesilové hře, kdy nekompromisní sudí Urban vyloučil Křovíka za příliš mnoho hráčů na ledě. Kapitán Puku Mýtina prostřelil Lukáše. Pak však po přihrávce Karlose vstřelil gól Vláďa a opět zvyšoval. Následovalo skvělé střídaní první formace, Křoví dával po asistenci Kašmíra a Leoše dva krásné góly a do konce druhé třetiny se ještě po neméně hezké kombinaci prosadil Saša, kterého našel nekrytého Vláďa. Třetí třetina patřila zase formaci Saša Vláďa Štěpán. Štěpán dal gól opět u toho byl aktiní Vláďa ve spolupráci s Mírou. Další vyloučení za nedovolené bránění pro Lva, bez využítí. Puk však dokázal využít tu poslední přesilovou hru za faul Saši který sekl hráče po vhazování. Poslední slovo měl v závěru Saša, který odčinil vyloučení. Opět to byla krásná kombinace na jejím začátku byl Kozlík a Vláďa ji dokončil.

Oba týmy si zápas užili. Zapracovávají se nové posily, navíc se ladí souhra na turnaje, které tým čekají.

Vítězná vlna pokračuje, jen tak dál!

Jára 2+0, Martin 1+2 Vláďa 1+4, Křoví 2+0, Saša 2+0, Štěpán 1+0, Karlos 0+1, Kašmír 0+1, Míra 0+1, Kozlík 0+1

Vyloučení: Křoví, Míra, Saša (2min)

Diskusní téma: Na Velké hale zuřilo Play off ELH a na Malé hale Lev rozstřílel Nový PUK

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...