Na Velké hale nás Stator porazil

Lev nehrál špatně, ale nevyužité šance a následné chyby vyústily v prohru. Bohužel další utkání v PLLH, ve kterém jsme nebyli horší kvalitou hráčů, ale bohužel kvalitou předvedené hry.

Začali jsme dobře, Kubo nás dostal do vedení, ale pak se hra otočila a Stator ukázal, že má lepší pohyb a možná i více sil. Pozdní čas Lvům nevyhovoval a hráčům došly baterky vcelku rychle. Přečíslení Statoru sice hasil několikrát dobře Jarin ale na dorážky neměl šanci. 

Bohužel neproměněné šance jak Tomína, tak třeba Saši nebo Peťana nedaly šanci na obrat v zápase.

Skvěle hrál vzadu Áda a zároveň se trefil po skvělé nahrávce od Bašuse a proto je hvězdou zápasu! 

______

 

 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...