Na úvod ligy přestřelka proti Žižkovu (#1 PLLH 15/16)

První kolo PLLH úspěšné pro Lví tým. Na venkovní půdě výhra!

Úvodní zápas PLLH začal velice divoce. Ihned z prvního střídání se Lvi prosadili a dali na 1:0, jmenovitě si ligový střelecký účet otevřel Zelí. Žižkovským se podařilo ale po chybách Lvů otočit vývoj na 1:2 tedy Lev prohrával. Chlapci se museli probrat a nasadit pořádné obrátky. Povedlo se 5 gólů v řadě a Lev vedl tak 6:2. Tak vysoké vedení ukolébalo Fanklubový tým a Žižkov se tak dostal na dostřel. Obávaný blonďák Žižkovu dělal problémy, ale naštěstí si Lvi stále drželi odstup. Rozhodují gól si nakonec dal domácí tým tedy Žižkov sám. Kuriózní vlastní gol, kdy skvěle napadaný obránce musel ve své třetině spěchat za branku, zvolil zajímavé řešení nahození puku za vlastní bránu, ale netrefil se dobře a překvapil vlastního brankaře. Podobná situace se již stala na ZOH 1998 v Naganu kdy Japonský obránce také podobně nekompromisně zavěsil. Celé utkání bylo velmi útočné. Zápas řídil sudí Hobza. Důležité body jsou na světě a vstup do PLLH Lvům vyšel!

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...