Na turnaji v Ledči nad Sázavou Fanklub propadl

Fanklubový tým bohužel nenavázal na dobré výkony z předešlých turnajů a skončil na turnaji poslední

Fanklub v úvodní skupině turnaje odehrál 3 utkání. S HC Koberovice na úvod prohráli Lví borci 0:2. Bohužel úvodní utkání ještě ukázalo nerozbruslení a především nezachycený úvod utkání. Druhé utkání proti Praga Leones se již zadařilo a Fanklub vyhrál 2:1 po trefách Vláďi Hlaváčka a Michala Štěpána. Třetí tedy rozhodující utkání, které mohlo určit, že ze skupiny půjde Lev z lepších pozic se nepovedlo a HC Variel porazil Fanklub hladce 3:0.Ve skupině tak Lev obsadil tedy poslední místo a čekal ho souboj v semifinále s vítězem skupiny HC Koberovice. Ačkoliv Koberovice je známý tým pro Lvi již se s ním utkal třikrát a bliance byla vyrovnaná, přesto to k postupu do finále nepomohlo. Psota, kapitán Koberovic překvapil hned na úvod semifinále Lukáš Křepelu v brance Lvů střelou ze středního pásma. Od té doby Koberovice pečlivě hlídali "záda" a naopak postupně navyšovali náskok. Nakonec se Koberovicím v druhé části hry podařilo dát ještě tři góly a bylo jasně rozhodnuto, že Fanklub už bude bojovat "jen" o bronz.

 

V zápase o medalie se utkal Fanklub znovu s týmem Praga Leones. Tým, který byl složený z různých hráčů z různých koutů "světa" nastupoval vůbec poprvé pohromadě. Tito hráči se však dokázali sehrát a v boji o bronz a vrátili předchozí vítězství Fanklubu. Tedy Praga Leones vyhrála 2:1. Rozhodující gól dal paradoxně Lukáš Halota, kterého všichni známe moc dobře z naší Lví kabiny.. Hříčka osodu tak rozhodla, že Lvi budou bez medaile. 

Bodování týmu na turnaji WND|Cup 2015

        GP G A PTS PIM
Vlaďimír Hlaváček   LEV   5 3 1 4 0
Michal Štepán   LEV   5 1 0 1 0
Martin Hrstka   LEV   5 0 1 1 0
0   LEV   0 0 0 0 0
Jiří Šimek   LEV   5 0 0 0 2
Patrik Vitovec   LEV   5 0 0 0 2
Jaroslav Hruška   LEV   5 0 0 0 0
Alexandr Horký   LEV   5 0 0 0 2
Jan Meca   LEV   5 0 0 0 2
Jirka Havlát   LEV   5 0 0 0 0
Petr Rožníček   LEV   5 0 0 0 2
Jiří Kozlovcev   LEV   5 0 0 0 2
Karel Kaucký   LEV   5 0 0 0 0
Lukáš Křepela   LEV   5 0 0 0 0

 

Fotogalerie k turnaji a další podrobnosti o turnaji jsou k vidění na Facebookovém profilu Prague Hockey masters>

Diskusní téma: Na turnaji v Ledči nad Sázavou Fanklub propadl

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...