Moskevský tým poražen na Hvězdě

Moskevský tým Carps Moscow sehrál v rámci série pořádané Prague Hockey Masters utkání se Lvem. Lev porazil Ruského soupeře a ukázal hezké akce! 

Na netradičním stadionu na Hvězdě hrál "doma" Lev. Přivítali jsme tým z Moskvy. Ty měli před sebou náročný program, ale Lev jim nic nechtěl dát zadarmo. 
 

Lev měl od začátku utkání bruslařskou převahu. Tuto převahu využil Křovíčko, který využil vysunutí od Peťana a vlétl do brány mezi beky a zakončil pod víko. Lev byl následně vyloučený trest si odpykával Jeníček za podražení. Kapři mohli vyorvnat, ale udělali chybu nahrávku vysrtihl Peťan a proměnil nájezd tzv "forsbergovkou" a zvyšoval na 2:0. Následoval však gól v naší síti. Lukáš lovil po střele Chernetsova. Kapři byli v tuto chvíli zpět ve hře a chvíli hráli velmi dobře. Ale Lev nechtěl nechat nic na pochybách a tak se prosadila i druhá formce. Zelíčko nachystal kotouč Patrikovi a ten překonal v brance Kaprů Napylova. Ještě v tom samém střídání se prosadil další štírek, Kubo zužitkoval nahrávku od Zelíčka a přehodil brankáře. Do konce třetiny se ještě znovu prosadila první formace, Smúťa vybojoval poslal na Peťana a ten našel zadovkou volného Křovíčka, který se nemýlil. 5:2 po první třetině byl hezký výsledek

Druhá část se již začala vcelku drobit. Tak jak výsledek vyhovoval Lvům, tak Kaprům se líbil pramálo. Dávali to najevo. Nelíbila se jim ani hra Lvů, stěžovali si na příliš tvrdou hru a vznikali drobné potyčky a dohady. Ale to byla voda na mlýn Lvům, třetí formace také přihodila pod kotel, prosadil se v krátkém sledu Sergej. Nejprve důrazně protlačil za záda již druhého brankaře Girvela a následně pěknou střelou z pravého kruhu přidal již na vysokých 7:2. Anton Averyanov, který se prodadil z dorážky jen snižoval na rozdíl čtyř branek. Zápas tedy nebyl rozhodnut.

_____

O třetině došlo k dohodě, že se nebude hrát do těla, že se zvolní způsob hry. Přesto do toho první formace Rusů vlétla naplno. Shevchenko, Kornev a Verbov přidala na obrátkách a tvrdosti a zápas se tak začal proměňovat spíše v boj než pohledný hokej. Dokonce jsme viděli bitku. Kdo jiný než Křoví roztočil své paže v souboji s velmi ursotlým Chernetsovem. Bitka je zaznamenána i na videu, bzry přineseme sestřih ;) 

Nakonec se v poslední části hry prosadil ještě Kubo po úniku, kdy ho prostě nikdo chytnou nemohl. Parádní sólo. Za Kapry už korigoval pouze Shevchenko, který byl určitě nejlepším hráčem Moskvanů 

Lev tak porazil v pěkném i dramatickém Česko Ruském zápase 8:4 Lví trenér a brankář pak vzali Rusy na koleno a tak sváry na ledě byly brzo zapomenuty.

____

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...