Mistr padl o velikonocích se Štvanicí (#22 kolo PLLH 15/16)

Prořídlá sestava Lvů ve sváteční náladě odváží nakonec porážku

Do zápasu se šlo opravdu ve sváteční náladě. Jednak velikonoce jsou příjemným volnem, jednak byl tento den opravdu první jarní a také jsme se v šatně lehce slavilo čerstvě narozené dítě brankaře Lukáše. Sestava se lepila se všech zdrojů a bylo jasné že soupeř se na mistra ligy dobře připravil.

Lvi začali špatně, Slavoj se totiž prosadil velmi rychle a vedli 1:0 a za chviličku to bylo už 2:0. To ale jasně zapůsobilo jako živá voda a Lev začal šlapat a zatápěl soupeři, ale škoda a smůla se lepila na čepele Lvů a ještě nyní možná zní zvuky tyček v Ice Areně v Letňanech. Nakonec posila Tomáš se dokázal prosadit a snížil do konce třetiny. V té druhé našlápl Lev velmi dobře již od začátku a dvěma rychlými góly se dokonce utrhl do vedení 3:2. To ale vydrželo jen několik vteřin. Ihned po buly ve středovém kruhu se utrhl šikovný hráč ze Štvanice a vyrovnal opět na 3:3. A Slavoj se tak dostal na koně, navíc další pokus na Aryho způsobil zranění prstu (později vyšetření potvrdilo naštípnutou kost na prsteníčku). Do třetí třetiny ale vlétli Slavojští jako vítr. Bylo jich na ledě plno a jednoduše rozebírali Lví formace. Lvům došly síly a proto po třech obdržených brankách museli nakonec gratulovat soupeři ke skvělému výkonu a zisku bodů již s jasným mistrem soutěže!

Byl to zápas v tempu a Slavoj si svou výhru zasloužil. Lev tak připisuje druhou prohru v PLLH a celkově pátou prohru v letošní sezoně. 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...