MEMORIAL JOSEFA SKALY 2014 - 3. MÍSTO

Fanklub Lev Praha dostal pozvání na již sedmý ročník tohoto turnaje a zhostil se účasti velmi dobře.

Odehrál 3 dobré zápasy. První bohužel proti pozdějšímu vítězi AHC prohrál 6:3 ve druhém však místním Sean team ukázal jak se hraje hokej v Praze :) Slavilo se vítězství 8:1. Rozhodující duel byl dlouhou dobu na straně Lva. Nad Koberovicemi vedl ještě těsně před koncem 1:0. Přesto nakonec šťastnějším týmem byli Koberovice a vyhráli 3:1.

I tak si Fanklub vysloužil pohár a zanechal dobrý dojem v kraji Vysočina. 

Na další ročník jsme opět zváni a rádi se budeme účastnit. Děkujeme organizátorům za pozvání :) 

 

 

A zde pár momentek z turnaje 

  

Podorbné informace o všech zápasech na turnaji zde: 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...