MČRA 2014 - BEROUN - 7.místo

Již podruhé vyrazil Fanklub Lva do Berouna na prestižní turnaj. Loňský výsledek a to 7mou příčku chtěli borci vylepšit.

 

Fanklub odehrál v Pátek 25.4.2014 své první turnajové utkání proti Dačicím a podlehl 2:1.

 

V sobutu sehrál další 2 utkání své skupiny a to proti BHN Odolka která vyhrála 3:1(více o utkání) a proti HC Stator který dominoval 6:1(více o utkání).

Do čtvrtfinále šel tedy Fanklub z posledního místa ve skupině, přesto však odehrál právě toto utkání nejlépe.

Dotáhl utkání za stavu 3:3 až do samostatných nájezdů, kde byl bohužel soupeř a to Česká Třebová šťastnější (více o utkání).

Lvu tak zbylo bojovat tedy o 5té až 7mé místo v posledním hracím dni v neděli.

 

Do neděle však fanklub vstupoval bez 2 zraněných opor a na výkonu to bylo znát. Obě utkání se nepovedla. Jak Odolka která vyhrála 4:0 (více o utkání) tak Hokejové tréninky Praha které vyhráli 5:2 (více o utkání)  dokonali utrpení Fanklubového týmu. 

Na lvi tak zbylo pouze 7mé místo, které je bohužel poslední. Přesto jsme si vysloužili jak pohár, tak několik indivudálních ocenění.

V All star teamu máme dva zástupce, Lukáš Křepela jako brankář a Petr Urban jako útočník. Navíc 2 hvězdy zápasu, Jirka Klika a Lukáš Křepela.

 

Jako bombónek se na turnaji stala krásná věc. Náš brankář Lukáš přímo totíž přímo při utkání požádal Gabču o ruku. Reportáž z tohoto krásného momenu již brzy přineseme. 


Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...