Lvi vyrazili na svůj první Led v sezoně

Šestá sezona je spuštěna první tréninkem - klasicky v hojné účasti

____

____

Nová sezona začala oficiálně tréninkem na malé sportovní hale. Kde opět téměř každou středu bude Fanklub ať už zdokonalovat své dovednosti na trénincích, nebo ukazovat své schopnosti při domácích zápasech

______

"DÁME DO TOHO VŠE, ROZCVIČKY, PROTAHOVAČKY A HLAVNĚ CHCEME MÍT A ROZDÁVAT RADOST VŠÍM CO DĚLÁME"

 

čekuj náš instagram

____

 

Fanklub hraje lestos jak PLLH tak PHM Cup tak je již přihlášen na turnaj WND Cup

Ale určitě se letos Fanklubáci vydají i do ciziny. Zvažujeme různé zěmě, padají návrhy na Thajsko nebo Maďarsko či Itálii. Uvidíme kam nás letos vítr zavane. Možná zopakujeme i loňský Bled ve Slovinsku

_____

- zůstaťe naladěni 
 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...