Lví uragán smetl Štvanici (#11 KOLO PLLH 15/16)

Neuvěřitelný příděl si odvezl z Malé haly tým Slavoje!

Lev nastoupil na domácím ledě v plných třech formacích zatímco soupeř disponoval pouze 8mi bruslaři. To není nikdy dobrá situace ani pro jeden tým. Tým s málo hráči se dostane rychle do tempa, zatímco tým s plným kádrem se teprve zahřívá. Zřejmě dobře se zahřál před utkáním trenér Wendaar, který otevřel skóre hned v prvním střídání. Slavoj se však rychle vrátil do zápasu a vyrovnal za chvilinku na 1:1. Lev Honza to tak nechtěl nechat a tak v dalším účinkování na ledě dostal Lvi opět do vedení. Lev točil soupeře a měl více ze hry. I když soupeř hrál někdy tvrdě a snažil se Lvi vyvést z koncentrace nevyšlo to a Fanklub dominoval. V první třetině se prosadili Lvi ještě čtyřikrát, jmenovitě Hlava dvakrát, Jirka Havlát a znovu Honza. Byly to pěkné kombinace. 6:1 po první třetině a bylo vidět že hráčům s legendárního stadionu Štvanice došla šťáva a možná i chuť do hry. 

Přestože v úvodu druhé třetiny Slavoj snížil na 2:6, ale opět se prosadil Hlava, který uzavřel jako první hattrick v zápase. Syky se přidal svým prvním kouskem. A tak po dvou třetinách vedli Lvi 8:2. Lukáš v se bráně přiliš nezahřál a někdy vymýšlel zajímavé rozehrávky, možná i proto aby pobavil sebe, nebo několik jednotlivých diváků. 

Třetí třetinu už si hráči Lvího výběru doslova užili. Vlétli jako uragán a každá lajna dala hned ze svého prvního střídání gól. Začala to lajna vedena Míšou Rusem, který vstřelil devátý gól. Jubilejní desátý zářez si připsal Syky. Prosadil se i kapitán týmu Karlos. Další góly přidali už jen ti hráči, kteří měli možnost dosáhnout na hattrick, tedy Honza, Wendaar a Syky. Takový gólový příděl tu dlouho nebyl. Letošní nejvyšší vítězství v lize. Podobně vysoká výhra jako v přáteláku z října kdy lev porazil Eisbaren 18:5 (více info zde). Pokud se podíváme více do historie najdeme už podobný výsledek v lize jen v mistrovské sezoně 2014-2015 na ledě Punishers, kdy Lev vyhrál 15.4.2015 (více info zde)

V tomto utkání exceloval především útok, ale nebýt klidné rozehrávky a poctivé práce, takový výsledek by se neurodil. Skvělá hra Cantony, Kašmíra nebo Kozlika vzadu dávala základ výpadům v útočném pásmu.

Skvělé utkání, pěkný předvánoční dárek! 

Pozn: Pleky & PK :) 

Diskusní téma: Lví uragán smetl Štvanici (#11 KOLO PLLH 15/16)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...