Lvi úřadovali v sobotu jak na ledě tak v hledišti! (#7 kolo PLLH 15/16)

První vzájemný souboj historie dopadl jasně a to pro Fanklub Lva

 

Sobotní zápas pro Slavoj Zbraslav byl skvělým zážitkem jak pro samotné hráče Lva tak pro fanoušky, kterých se na stadióně objevilo v průběhu zápasu několik.

Lvi nastoupili tentokrát netradičně pouze na dvě plné formace s jedním žolíkem navíc. Soupeř však na tom nebyl o mnoho lépe, Slavoj totiž nastoupil pouze v devíti hráčích.
Utkání bylo v úvodu velmi vyrovnané a Slavoj dělal problémy obraně Lvů svými dlouhými pasy na vzdálenou modrou. Lvi však v útočné třetině dokázali Slavoj zamknout a právě v jednoho ze zámků první formace se prosadil Hlava, který si nabruslil před branku soupeře a přesně mířenou nahrávku od Zelíčka krásně nekompromisně nasměroval za záda brankaře Zbraslavi.

Lvi se tak mohli do druhé třetiny trošku uklidnit a přidávat postupně na tempu. K tomu mohla pomoci přesilová hra, která byla nařízena ve prospěch hostí tedy Lvů. Přesilovka však nevyšla, Wendaar při pokusu o zavezení kotouče do útočné třetiny přišel o kotouč a nechal tak soupeře v oslabení vyrovnat. Lvi na chvíli znervózněli a za stavu 1:1 museli řešit několik zapeklitých momentů a Lukáš musel čelit několika nebezpečným únikům. Hráči Fanklubu se potřebovali uklidnit a dostat se opět na koně. To zařídil opět Hlava svým drzým průnikem, kdy si položil dva obránce i golmana a zavěsil 2:1, důležitý gól. 

Ještě ve druhé třetině se podařilo i druhé formaci překonat kvalitního brankaře Slavoje. Jako již tradičně se před brankařem dobře zorientoval Patrik a dorazil střelu Klikise za jeho záda. Po druhé třetině tedy 3:1 pro Fanklubáky a diváci už mohli pomalu ladit vítězné chorály.

Do třetí třetiny vstoupili Lvi s nadšením a na Slavoji již bylo znát, že fyzicky nedokážou přecházet tak pohodlně do útočného pásma Lvů. Navíc Lev se nakonec ještě probudil. 

Wendaar dokázal vstřelit dva rychlé góly po sobě a bylo jasně rozhodnuto, že dva body si odveze z Nikolajky Lev a udrží si tak  pozici na první příčce ligové tabulky.

Lvi tak nakonec mohli slavit se svými fanoušky výhru. Děkujeme všem fandům za podporu a pevně věříme, že jsme se odvěděčili dobrým výkonem na který se dalo koukat :)

Za fotodokumentaci děkuji celý tým Čočkinovi! 

Diskusní téma: Lvi úřadovali v sobotu jak na ledě tak v hledišti! (#7 kolo PLLH 15/16)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...