Lvi si zajistili TITUL! (#19 kolo PLLH 15/16)

Výhra s nulou proti Slavoji rozhodla o Mistrech ligy už 2 kola před koncem

Po několika nemastných výkonech v lize se Lev správně nabudil a vstoupil perfektně do první třetiny. K brzkému vedení pomohly přesilové hry ve kterých se nejprve prosadil Syky z úhlu a následně bombou od modré Cantona. Extra silná první formace Lvů operovala v útočné třetině jako legendární sborná kamanda a jedna z krásných akcí na jeden dotek přinesla gól Křovíčkovi. Druhá formace také ve slušném složení byla chvilku pod tlakem, přesto Karlos skvěle vyvezl posunul kotouč do prava na Wendaara a ten prostřelil brankaře Zbraslavi. 4:0 po první třetině byl slušný nástup do utkání.

Bylo vidět že takový nástup nečekal soupeř a začal to také dávat najevo ať už zvýšenou agresivitou ale i jízlivými komentáři. Ve druhé třetině se dále Lev prosazoval opět v přesilovkách se trefil Honzik neuvěřitelně si zpracoval kotouč tělem a ze vzduchu trefil letící kotouč, druhým střelcem byl Křovíčko, který znovu zavěsil. Třetí formace hrála skvělý hokej, v zadních řadách předváděl perfektní výkony Jeník, přes kterého takřka nikdo nepřešel a Jirka hrál snad nejlepší zápas sezony a i z jejich skvělé práce se zrodil další gól, kdy Prochy se utrhl ve dvojici s Mecou, Prochy vybídl Mekáče k zakončení a ten mazácky pod brankařem zvyšoval na 7:0. Ve třetí lajně pomohl hodně navrátilec do sestavy Mr. Klingon Štěpi, který vnášel do hry velký klid a jak by řekli komentátoři Champions League vnesl do hry kvalitu!
V poslední části hry jsme viděli čtyři vyloučení na straně Lvů a dokonce pět vyloučení na straně Zbraslavi a tak už tato třetina na góly tak nabitá nebyla. Pro Fanklub ale bylo důležité pomoci skvěle chytajícímu brankaři Jarinovi k první nule v lize. To se nakonec povedlo! Skóre uzavřeli tedy Patrik opět pohotově po vhazování a ještě po kombinaci u branky se trefil Wendaar, když mu Saša naservíroval skvělou nahrávku.

Na zápas dorazila i početná skupinka Lvích Faninek a moc děkujeme za návštěvu a věříme, že jsme nezklamali! 

Lev je tedy Mistr i pro sezónu 2015-2016 na shrnutí se můžete brzy těšit! Představíme vám celou cestu za titulem a za obhajobou!

Diskusní téma: Lvi si zajistili TITUL!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...