Lvi si napravili reputaci se silným Lenovem (18.kolo PLLH) 15/16

Ligová odveta po týdnu přinesla výhru 7:3 a zajímavý silový hokej

Lenovo bojuje o jasné zaručení druhé příčky v lize a Lev zase nechce připustit nervy v závěru sezony. I tak Lenovo první ligový zápas vyhrálo a to přesně před týdnem. Lvi tak nic nepodcenili a vědomi si kvalit soupeře sehráli zápas v plném nasazení.

K vidění bylo i několik zajímavých momentů včetně dvou trestů do konce utkání. Ale pěkně popořádku.

V první třetině Lenovo mělo kotouč více v držení a měli i hráči v černém více ze hry. Prosazovala se jen druhá formace Lvů, ostatní formace hráli zatím opatrný hokej. Prosadil se poprvé tedy centr druhé řady Hlava a otevřel skóre. Lenováčci, ale zabojovali a vyrovnali a tento gól můžeme klasifikovat jako jeden z těch lacinějších, kterých jsme letos právě u Lukáše moc neviděli. Bylo srovnáno a Lenovo cítilo šanci a dokonce ji využili do třetiny vedli hráči Lenova 2:1

Opět se tak prosadil i s nachlazením hrající Hlava, dostal pas od svého parťáka Honzy a bylo vyrovnáno skvělý únik a krásné zakončení. Druhá část hry, to Lvi hráli často v oslabení, za fauly byl často vylučovaný Hlava, který měl i několik debat s rozhodčím. Vyrovnání Lenova přišlo v začátku třetiny, Kozlík trefil bránícího útočníka a ten se tak vydal do brejku a jednoduše překonal Lukáše, naštěstí odveta na sebe nenechala dlouho čekat, Patrik poslal plachťáka na brankaře a bylo opět vedení na správné straně. Další gól si vypracovali opět borci z první formace po zámku ve třetině skvělá práce Křovíka za branko, který servíroval před bránu, kde už poloklečící Wendaar dával backhandem nad beton Len(in)ovského golmana. Následně došlo k drobné rozepři mezi Hlavou a sudím, který neměl pochopení pro komentář hráče Fanklubu a po osobním desetiminutovém trestu za poslední komntář obdržel Hlava další panenku a šel se tedy předčasně sprchovat. Lev tak držel hubené vedení 4:3 po dvou třetinách. Naštěstí ve třetí části se skvěle prosadil Karlos, a jako správný kapitán se nic nerozpakoval a prosadil se švihem od kruhů. Lenováčci ještě pokoušeli štěstí dali gól i ve třetí třetině, ale dokonce ve své vlastní přesilovce inkasují, Adamčuk z brankové čáry, čarovně propasíroval kotouč opět do brány. Poslední zářez co se branek týká přidal ještě Wendaar a to když využil perfektní nabídku od Velkomezíra, který obral obránce o kotouč a nahrál na střelu z první, takzvaný one-timer! Gólově bylo hotovo, přesto však ještě došlo k další debatě nad výkonem sudího a tak nakonec trest do konce hry zažil i Honzík, naštěstí to bylo již v poslední vteřině, takže to už zápasový výsledek neohrozilo.
Super výkon a pozorná obrana, pečlivé střežení nejlepších hráčů soupeře přineslo v odvetě výhru 7:3

Diskusní téma: Lvi si napravili reputaci se silným Lenovem (18.kolo PLLH) 15/16

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...