LEV VYHRÁL MEZINÁRODNÍ TURNAJ V BYSTŘICI!

První turnaj sezony se povedl po všech stránkách, máme pohár za první místo!

Po dvou vítězných zápasech ve skupině v sobotu 5.3.2016 se Lev propracoval do finále turnaje, to se konalo v neděli 6.3 a Lvi v něm nakonec udolali soupeře z polska

Zápasy ve skupině:

Fanklub Lev Praha vs Lotry Krakow (Polsko)              16:4 

Fanklub Lev Praha vs. Opajda (CZ)                               5:3

Finále turnaje:

Fanklub Lev Praha vs. Zubry AKH Krakow (Polsko)    3:2 po samostatných nájezdech

LEV JE TAK VÍTĚZEM JIŽ DRUHÉHO TURNAJE VE SVÉ HISTORII! 

Detaily zápasů a fotoreport bude brzy dodán. Děkujeme všem hráčům Lva za svkělou reperezentaci a organizátorům turnaje za pozvání, skvělou organizaci a pohostinnost :)

Diskusní téma: LEV VYHRÁL MEZINÁRODNÍ TURNAJ V BYSTŘICI!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...