Lev v PLLH 16-17 zanechal diskutabilní stopu

Lev vynikal hlavně v trestných minutách a proto je na předních pozicích pouze v této kategorii. Góly ani nahrváky, jen trestné minuty

_____

PLLH Každoročně vydávají ročenku uplynulé sezony a tak opět několik měsíců po skončení soutěže vyšla i letos. Statistiky v této soutěži nejsou příliš podrobné, ale přesto se udělují různá ocenění. V loňských sezónách Lev opanoval různé kategorie, ať už jeden z top útočících týmů, nebo měl i své hráče vysoko v produktivitě. Letos se nic takového nekoná. Lvům se nedařilo a tak se vyhřívají pouze v nelichotivé statistice trestných minut

____

Lev v soutěži slušnosti jasně prohrál

_____

Ne jen jako tým jsme posbírali hodně trestů, ale i indidviduálně vyčníváme. Dva hráči se dostali do "Top pěti" Ale tam jsme měli zástupce i loni, kdy se vešel do výběru Vladmir Hlaváček, tak letos se to podařilo Ondřeji Křivskému a Jirkovi Šimkovi. No každá stopa dobrá, ale přeci jen budeme doufat, že v příští sezoně se spíše prosadíme v jiných kategorií statistik než jsou trerstné minuty

____

Jsou opravdu tito chlapci tak zlí? Určitě ne a tato sezona je jen černou tečkou..  a podobná se nebude opakovat

Diskusní téma: Lev v PLLH 16-17 zanechal diskutabilní stopu

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...