Lev „utrpěl“ výhru proti poslednímu týmu

Vlažný výkon Lvů stačil na plný počet bodů v dalším ligovém kole

Domácí arena hostila tým Intuczech, který držel poslední příčku. Zápas tedy měl jasného favorita a bylo i vidět, že favorit tedy Fanklub tak také do zápasu vstoupil. Zřejmě jistota ve výsledek tak vyústila v rychlé vedení Intuczechu. Zaražený Lev tak musel rychle vyrovnat a otáčet skóre. Poprvé se průnikem blýskl Wendaar a vyrovnal a to mu nahrávku nasměřoval sám brankař Jarin a připsal si první bod sezony. Secvičená akce vedla tedy k vyrovnání. Další střídání první formace přineslo vedoucí gól Saša si otevřel účet. Gól vstřelil zvláštním tzv. „curlingovým“ způsobem kdy spíše metal cestu kotouči do brány. Intuczech ale trošku vlažně hrající Lvi nepustil do trháku a vyrovnal opět na 2:2. O další gól ale Lev odskočil po šalamounské střele Kashmírově, který od modré poslal puk přesně do správného místa. Stále ale nebylo jasno a překvapivě Intuczech držel krok, chyba Wendaara způsobila další gól za zády Jarina, zbytečné chyby třetí formace způsobily většinu obdržených gólů. Naštěstí se do konce třetiny ještě prosadil Křovíčko, kterému servíroval Cantona a dobře hrající Zelíčko, který těžil z důrazné práce Saši do třetiny tedy naštěstí Lvi vedli o dva góly 5:2.

Lev ve druhé třetině zapl trochu na vyšší obrátky a především první formace se prosazovala. Hlava si připsal další, již pětadvacátý gól sezony, kdy vlétl do třetiny a v pádu dokázal zužitkovat přihrávku od Honzíka těsně před dlouhovlasým brankařem Intuczechu. Honzik zopakoval asistenci při další trefě Saši, který svůj druhý zásah cíli přesně! Intuczech stále dorážel, prosadil se naštěstí pouze jednou ve druhé třetině a proto Lev držel do třetiny vedení o čtyři góly 8:4 a to i proto že ji gólově zakončil Wendaar, kterého vybídl k zakončení skvěle hrající Saša.

Saša ještě ozdobil svůj povedený večer Hattrickem a to podobnou metodou jako první zásah opět téměr „curlingově“ dostal kotouč za brankovou čáru. Korekce Intuczechu byla už jen kosmetická opět u gólu byla třetí formace Lvů, která nepohlídala kotouč po vhazování. Lev tedy překonán pětkrát, což není obvyklé, zatím se podařilo pouze dvěma týmům dát stejný nebo vyšší počet branek Lvům v ligové sezoně.

Lev tedy potvrdil, že tuto sezonu v lize neprohrává, ale určitě mohl být výkon výrazně lepší, tak snad příště uvidíme lepší představení na jaké jsme zvyklí.

Diskusní téma: Lev „utrpěl“ výhru proti poslednímu týmu

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...