Lev se opět ukáže v cizině! Letos je to Budapešť

Riga nebo Slovinsko to už máme za sebou, letos jsme přihlášeni na turnaj do krásné Budapešti. Ne jen že si užijeme hokej, ale vyrazíme do lázní, okoukneme místní bary nebo třeba staré metro a mladá děvčata :D 

______

V rámci série AMHEL což je síť amatérských turnajů po celém světě se koná tradičně v předvánočním čase turnaj v Budapešti v hlavním městě Maďarska. Letos poprvé i za účasti Fanklubu Lev Praha. Jsme rádi, že jsme přihlášeni a chceme reprezentovat naší českou hokejovou školu jak nejlépe to půjde.

Zahrajeme si například se Švédskými, Finskými, Německými nebo Ruskými týmy! 
 

_____

Město je krásné, lázně jsou krásné do Budapešti se vždy rád vracím. A navíc si tam zahrát hokej to je prostě sen. Bude to určitě jeden z nej víkendů v životě každého z nás! 

Komentuje Petr Urban - Trenér Fanklubu 
_____
 
Peťan již loni na tomto turnaji byl a hrál za tým ForFun a jelikož se mu prostě celý výlet líbil přihlásil i tým Lva, ať si takový víkend užijí i ostatní hráči a jejich doprovod.
 
______
 
 

Diskusní téma: Lev se opět ukáže v cizině! Letos je to Budapešť

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...