Lev potvrzuje formu i v náročném derby

Těžký zápas patřil nakonec lídrům soutěže a Lev tak vyklepl Projekťáky

Derby bylo na programu na středu 21. ledna 2016 a tentokrát se jednalo o derby ligové a na extra horkém ledě Projektového Ústavu. Opět se stala kuriozní věc, trenér Fanklubu Lev Praha nastoupil proti svému týmu v oranžových barvách Ústavu.
Vzájemné hecování bylo samozřejmě na pořadu dne, a zápas byl pro oba týmy nesmírně důležitý. Fanklub lídr ligy nechtěl přijít v žádném případě o body a naopak Ústav držel sérii výher.

Do utkání vlétli jako blesk hráči Ústavu a hned z prvního úniku byl Lukáš v bráně Lva překonán. Situace se opakovala opět únik, klička a Lukáš loví další puk ze sítě Lva. Oba góly dal tedy proti svým vlastním svěřencům trenér v ústavu hrající jako Účko!
Lvi se tedy museli rychle oklepat a probudil se kdo jiný než Vláďa vycítil, že je nutné prostě nástup projěkťáků zastavit a poslat je zpět na zem. Vzal si tak kotouč prorval se obranou a překonal šikovného brankaře. Bylo sníženo. Vláďa se však s jedním gólem nespokojil a za chvíli již srovnával na 2:2. Napjatý zápas plný drobných soubojů pokračoval v obrovském tempu, Ústav byl překvapivě hodně nebezpečný, ale přesto v určitých momentech,  bylo jasně vidět, že fyzicky je Lev jasně lépe vybaven a zamykal tak Ústav v jejich obranné třetině.

Ke konečnému obratu v zápase nasměroval Lvi Cantona svou perfetkní tečí před brankařem, kdy přizvedl střelu Mecy od modré a bylo to 3:2 a první třetinu tak Lvi nakonec dokázali vyhrát.
Druhá třetina byla hlavně o boji a skvělých výkonech brankařů. Fanklub postupně získával navrch, především pohybem a také z vysoké aktivity vzešel gól Saši, kterému přiťukával Zelíčko. Honzik mohl zvýšit, když bylo nařízeno trestné střílení, ale Honzovi se nepodařilo a brankář sklepl své betony včas. No ale až tolik to Honzikovi a celému Lvímu týmu vadit nemuselo, protože se trefil ve třetí třetině a zvyšoval již na rozdíl tří branek. Projekťáček, ale bojoval mladí hráči veleli k vyrovnání a také se jim to skoro podařilo, gól přidala jak posila Prochy, tak další mladý útočník Ústavu překonal Aryho v kleci Lvů. Dramatizaci utkání však již nenechali Lvi dojít. Saša se představil opět svou jasnou střelbou! A když v závěru ještě Zelíčko po Kashmírově vybídnutí přidal sedmý gól bylo jasné, že Lvi i toto těžké derby zvládnou a pohlídají si jak vedení v lize, tak začnou postupně překlápět poměr vzájemných utkání s Ústavem na svou stranu.

Skvělý výkon týmu a máme další vítězný zářez na pažbě!

Hráči Ústavu ještě poslali před utkáním pozdrav soupeři, no nakonec to jsou oni kdo musí uznat, že v lize rostou nové velké legendy!

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...