Lev padl se Smečkou

Lev nezachytil úvod zápasu a dotahování již bylo velmi těžké. Kvalitní hráči na straně Smečky si nenchali sebrat vedení a zaslouženě porazili Lev

Lev naskočil po novém roce poprvé do PLLH doma a proti průběžné pátému týmu nevyšel úvod utkání. Vcelku rychle Lvi prohrávali a Smečka byla všude dříve. Lvu celkově dělá hluboké napadání soupeře problémy a následně kupí chyby v obrané třetině. Góly tak dává Lev někdy soupeři až příliš lacino.

Po první třetině byl stav dva nula. Lev měl přesto v první části několik šancí, ale nevyšlo to, malý brankař Smečky byl hbitý a kryl pokusy Lvů. Syky který se vrátli do hry ukázal že ze své tvrdosti nic nezapomněl  a za hrubost po potyčce byl odměněn trestem. Ve druhé fázi se začal Lev trochu osmělovat a druhá formace zavelela k aktivitě. Smúťa vystřelil sice vedle, ale Peťan dobruslil kotouč a našel volného Křovíčka, který krásně trefil do okdryté branky. Vypadalo to lépe. Vypadalo to, že Smečce hrající na dvě formace pomalu dochází síly, ale přesto si uhlídali aby nedošlo k vyrovnání. Naopak po nešikovném námazu od beka se dostali opět do vedení o dvě branky. Lev se snažil, ale marně.

_____

Hned z kraje třetí části dali gól opět hráči Smečky a odskočili na rozdíl tří branek. Lev už trochu ztrácel koncentraci a někteří hráči se dokonce pustili do křížku. Nejprve Zelí, který byl po ataku soupeře rád, že nepřišel o zuby, ale v zápětí Najbi, který chytl pěkně do kravaty svého soupeře. Ten měl určitě s bitkami zkušenosti soudě dle jeho zvláštního nosu, přestu na Najbiho si nepřišel. Najbi tak šel předčasně pod sprchu. Pak již Lev dostal další gól na 5:1. Ještě se zablýsklo na lepší časy, když se Cantona prosadil po závaru, který rozočil Zelí, Patrik a Kubo. Závěrečná teč Peťana, který usměrnil střelu Bašuse byla už jen kosmetická tečka. Mírně ospalý nenabuzený Lev prohrál s kvalitním soupeřem a stále více se ho kotva spodních vod stahuje níže a níže tabulkou

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...