Lev opět na tripu v Bystřici na mezinárodním turnaji

Lev na tradičním turnaji nesehrál nejlepší zápasy, přesto byl v bojích o medaile. Nakonec však jen brambor

Jako tradičně se Lev účastnil jako jediný Pražský celek mezinárodního turnaje v Bystřici, který pořádá HC Bystřice jako Memoriál Josefa Tomáška.

Na turnaji bylo šest týmů a z toho 3 polské celky. ČR zastupoval Lev, Bystřice a Opajda

____

Na tomto útulném stadioně jsme již jednou zvedli pohár za první místo až nad hlavu v druhém představení v roce 2017 jsme skončili druzí a tak letos jsme se chtěli vrátit na příčky nejvyšší. 

No bohužel cesta tak lehká nebyla a v druhém zápase skupiny jsme byli odsouzeni k zápasu "pouze" o bronz v druhém hracím dni. 

____

Zápas č. 1 vs. LOTRY KRAKOW

Zápas č. 2 vs. HC BYSTŘICE

Zápas š. 3 - Souboj o Bronz vs. OPAJDA

Večerní veselí v sobotu způsobilo, že se bohužel zápas o Bronz nevydařil. Lev tak nepřivel placku ani pohár... Příští rok musíme tedy vrátit titul do našich rukou.. 

Poprvé jsme sebou neměli sud a pípu do šatny, je možné že i to mohlo zanechat na hráčích svou stopu

_____

____

Bystrice Cup 2018

Bystrice Cup 201i

Diskusní téma: Lev opět na tripu v Bystřici na mezinárodním turnaji

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...