Lev nastupuje do nového ligového poháru PHM Cup 2017

Fanklub Lva si zahraje novou pražskou soutěž, kde je zakládajícím týmem

Lev se zhostil spolu s HC Lenovo organizace nového projektu, který se právě probouzí k životu. Jedná se o ligový pohár obdobný lize mistrů. 2 skupiny po 3 týmech si zahrají dvoukolově a následovat bude pravé Play-Off..

Fanklub již sehrál vzorové utkání a vy se můžete podívat na sestřih z nultého kola

 

Lev se tak bude prát o další trofej v Praze a navíc, věříme, že svým přístupem pomůžeme této soutěži ať se stane natolik úspěšná jaký potenciál v ní je!
 

Více o celém projektu najdete na oficiálním webu soutěže zde nebo na facebook profilu organizátorů soutěže zde

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...