Lev na WND Cup'17 v Ledči

V Ledči nad Sázavou organizoval fanklub Lev Praha spolu s Prague Hockey Masters již třetí ročník turnaje WND Cup, Lev na medaile nedosáhl, přesto si tým užil skvělý turnaj

______

Lvu se tradičně na svém valstním turnaji příliš nedaří a ještě nidky tento turnaj nevyhrál. Bohužel i letos nedosáhl jak na vítězství, ale dokonce na Lva nezbyla ani jedna medaile. Letošní ročník přilákal do malebného města Ledeč nad Sázavou dokonce 8 týmů. Nutno podotknout že velmi vyrovnaných. Bohužel na Fanklub Lva zbyla až šestá příčka.

____

Lev měl trochu problém se složením optimální sestavy, mnoho hráčů, důležitých opor chybělo, nebo na poslední chvíli kvůli pracovním povinnostem potažmo zraněním nastoupit nemohli. Přesto se nelze vymlouvat a především ne příliš přesvědčivá hra v pokročilé fázi turnaje vedla k takovému výsledku. Vždyť semifinále uteklo jen o skóre. Zřejmě i fyzická náročnost zápasů se projevila..

 

Lev nastupoval ve skupině FF#13 (odkaz na Temmu Selanneho) 

Soupeři ve skpuině byli:

HC Atos (Ledeč nad Sázavou) - loňský vítěz

HC Prague Mimons 

Hokejový Tím 

____
 
 

Fanklub si vezl svého živého maskota

 
______

Výsledky Lva na WND Cup'17 ve skupině

 
Branky Lva: Mezera , Rus (Křivský)
 
Branky Lva: Mihál, Mihál, Urban, Horký (Smutek)
 

Výsledek Lva v boji o pátou příčku

Branky Lva: Urban

Turnaj se podařil a to je důležité.. ještě přineseme reportáž ze zákulísí turnaje. Jaká byla party na Chatě u trenéra a co se jedlo, pilo a koho zajímavého jsme na turnaji potkali .. 

_____

Diskusní téma: Lev na WND Cup'17 v Ledči

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...