Lev musí odvrátit mečbol Metalurgu!

Pevně věříme, že Radek Štěpánek, který byl na stadioně minulé domácí utkání předal informace jak se Mečbol odvrací, protože ten to zvládl za život mnohokrát. I kdyby ne, máme borce, kteří to dokážou zajisté po svém. Věříme ve své Hrdiny a podpoříme jak jen to půjde.

Pojďme si užít poslední domácí utkání opravdu naplno!

 

Prosíme všechny fanoušky aby pomohli již od začátku utkání vytvořit perfektní domácí atmosféru.

1. Vyhlašování sestavy bude probíhat ve spolupráci s námi fanoušky. Tedy hlasatel vyhlašuje jméno, přijmení je na nás!! 

2. Českou hymnu zpívá celý stadion, ať soupeř ví kde se nachází a jak krásná je naše země!! 

3. Kdo neskáče není Lev se zapojí opravdu všichni a můžeme se klidně chytit za ramena! Jsem jeden Tým! 

Info: Fanklub se distancuje od jakýchkoli projevů nesnášenlivosti! Apelujeme na každého kdo by chtěl například pískat do ruské hymny ať raději zůstane doma! Takovým chováním Lvu rozhodně nikdo nepomůže, ba naopak poškodí!  

Ukažeme tedy všem, že jsme vyspělé a skvělé publikum a požeňme naše lvi do boje tak jak to umíme!

 

p.s: Zítra přijde #Justintime

 

 

 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...