Lev jede reprezentovat do Slovinska

Mezinárodní turnaj Bled Cup 2017 uvidí českou hokejovou školu. Jediný český tým je Fanklub Lev Praha

Turnaj Bled cup 2017 17. března - 19. března

Lvi tak po dlouhé době zavítají do ciziny a předevedou své hokejové umění. Poslední reprezentací byl výlet do daleké Rigy v Lotyšsku, nyní čeká Lví partu cesta do šestset kilometrů vzdáleného města Bled. Město se pyšní čilím turistickým ruchem a tak celé toto dobrodružství určitě bude krásné spojení tvrdé dřiny a poctivého sportovního výkonu na ledě a zároveň poznání krásného místa

Sestava která bude reprezentovat naší zemi, město a tým:

Fanklub se ve skupině potká s určitě horkokrevnými Srby z Bělehradu a s houževnatými týmy ze Slovinska

Věříme, že celá pouť se zastaví až ve finále v nedělním zápase. Všechny utkání budou živě přenášeny a my vám včas posktyneme možnost si naše zápasy naladit. 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...