Lev dostal další šlehu od odpadlíků

Lev ani podruhé v sezoně nedokázal uspět na ledě v Letňanech a vysoko prohrál

Fanklub ve vyšší lize zatím marně hledá recept na připravené soupeře. I v tomto  utkání se potvrdilo, že Lev nedokáže zvládat jednoduchou a přímočarou hru soupeře a jen velmi marně překonává stabilní defenzívu soupeře.

Odpadlíci se nechali slyšet že dokonce nejsou v ideální sestavě přesto zápas skončil tak vysokým rozdílem právě pro ně. Nástup do utkání až tak zlý nebyl, v dobré náladě hráli Lvi ačkoli byli pod značným tlakem a museli často vyhazovat. První gól padl po odraženém kotouči který Lukáš ztratil z dohledu a nedostatečná komunikace obránců tak zapříčinila, že hráč střílel takřka do prázdné. Další gól padl po pěkné kombinaci soupeře a bylo to rázem dva nula. Lev se vyburcoval a prosadil se Saša. Jako jeden z mála Lvů se po celý zápas tlačil před bránu a vyplatilo se mu to a dal kontaktní gól.

Přesto Lev ztrácel, stále propadal v obraně. Lev musí změnit systém a hrát více odzadu, neboť se potvrdilo že obráncům dělá obrovský problém hluboké napadání rychlých soupeřů. Lev ztrácel mnoho puků a tak i síly a elán. Kombinace neúspěšné hry a také stálého přerušování a vylučování vyústila ve frustraci některých hráčů a tým pomalu odcházel ze scény. Nebyl to ten Lev který známe, hrající lehce a dravě. Ve druhé třetině soupeř postupně nasázel další tři góly a stav byl tak 5:1 pro Renegades, kteří hráli jednoduše na bránu a sklízeli tak ovoce.

Ve třetí třetince už Lev nedokázal s výsledkem nic udělat naopak soupeř trestal každou chybu, vše přálo soupeři, vhazování vycházelo, každý odražený kotouč sbírali Odpadlíci a každá střela si našla cestu do sítě.

Sečteno a podtrženo 9:3 je další vysoká prohra v sezoně. Fanklubový tým musí zapracovat jak na herním projevu, tak i na psychice.

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...