LEV DO POSLEDNÍHO ZÁPASU SEZONY JAKO MISTR PRO ROK 2016!

Lev drží sice hubený ale jasný náskok před posledním kolem a tak je jasné že jsme vyhráli Ligu po druhé za sebou!

Lev měl skvělý začátek sezony držel sérii třináct zápasů bez porážky a devíti zápasovou šňůru vítězství.  
Dá se říci že celou sezonu držel první pozici a kráčel tak za dalším titulem a to dokonce v 5. skupině PLLH a míří tak do 4. skupiny pro příští ročník. 

Skvělé výkony některých opor určitě ještě podrobně rozebereme, ale hlavní je že široký kádr Lva dokázal vždy táhnout za jeden provaz a vyrovnaná dvojice golmanů pomohla k vytouženému výsledku 

Děkujeme za podporu všem našim fanouškům, rodinám, přátelům a vážíme si především vaší trpělivosti! 
Jsme rádi, že úspěšný duch Lva stále žije v našich srdcích a že reprezentujeme značku Lva na úrovni.

Fanklub má před sebou ještě poslední uktání v PLLH 31.3.2016 od 22:15 v Edenu proti týmu Policie Prahy 10, bude to pikantní zápas, kdy Lvi budou chtít určitě vátěznou rozlučku, ale Policie se musí odlepit z pásma sestupu, takže procházka růžovou zahradou to určitě nebude. Lev je také přihlášen na Mistrovství ČR v amatérském hokeji do Berouna, což je tradiční turnaj konaný na přelomu dubna a května. Lvi určitě uděljí své maximum aby i tam zanechaly tu správnou stopu! 
 

Óláááá! Fanklub je MISTR! 

 

Diskusní téma: LEV DO POSLEDNÍHO ZÁPASU SEZONY JAKO MISTR PRO ROK 2016!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...