Lední medvědi přejeli Lví smečku

Statistiky, sestava a report ze zápasu v článku>

(0:1, 1:4, 3:2)

Góly: Saša (Jeník, Cantona), Meca (Křoví, Karlos), Klikis (Křoví), Saša (Canotna)

Utkání proti dobře známému soupeři bylo dohodnuto narychlo a oba týmy nedisponovaly nejsilnější sestavou. Přesto trenér Fanklubu před utkáním varoval, že Eisbaren  již není tím týmem ze začátku sezony a výrazně že posílil. Bohužel tato slova nepadla na úrodnou půdu. Lví hráči od začátku tahali za kratší konec. Lední medvědi byli výrazně rychlejší a i vynalézavější ,jak při přechodech pomocí dlouhých pasů, tak při individuálních akcích. Proto se Eisbaren dostal do vedení v první třetině 1:0. Ve druhé třetině navíc Eisbaren ještě přitvrdil a Lvi jakoby se z ledu vytratili. Ačkoli Robo v bráně Lvů dělal co mohl, přesto musel ve druhé třetině lovit 3krát kotouč ze své sítě. Vlajku Fanklubu pozvedl ke konci druhé třetiny Saša kdy snižoval náskok soupeře. Do třetí třetiny se šlo za stavu 1:5 . Fanklubáci se začali osmělovat, ale tím otevírali i prostor pro smrtící výpady medvědů. Změna v sestavě přinesla ovoce Meca se trefil. Dokonce klikis snižoval na rozdíl 2 gólů, ale Eisbaren hned kontroval. Skvělá práce Jeníka který vybojoval neskutečné množství puků vyústila v druhý gól Saši v zápase přesto nakonec zápas Lvi musíme říct spravedlivě prohráli 7:4. Eisbaren nás zaskočil a zaslouženě vyhrál a my musíme proti Hornetům napravit svou reputaci!

Saša 2+0, Meca 1+0, Klikis 1+0, Jeník 0+1, Cantona 0+2, Křoví 0+2, Karlos 0+1

Vyloučení: Havlát 2min

 

Diskusní téma: Lední medvědi přejeli Lví smečku

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...