Krásný začátek trpký konec v Kralupech

Suchdol poctivě bojoval až do konce a získal bod

Lev vlétl do utkání jako uragán, chvíli to vypadalo jako kdybychom byli na zápase Fanklubu ze sezóny 2014-2015. Lvi hráli s lehkostí a brzy vedli. První se prosadil Tomíno, který zachoval chladnou hlavu při zakončení a backhendem zvedl kotouč do víka. Následné střídání třetí formace také přineslo úspěch. Nově složená lajna se prosadila, po dlouhé době opět přidal příspěvek do střelecké listiny Míša Rus, kterému vybojoval kotouč Pšenda.

Gólovým operacím nebyl konec a znovu úřadovala úderná první formace. Křovíčko zakončoval, kdy nejprve z mezikruží nabídnutou šanci nevyužil a mířil vedle, za chvíli mu ale Tomíno z po za brány servíroval znovu a bylo to tři nula. Suchdol byl docela zaskočen, ale Šavle se dokázali do konce třetiny prosadit a ty bylo klíčové pro celé utkání, protože se vrátili do zápasu. Klasická chyba a brejk který využil ostrostřelec Suchdola.

Ve druhé třetině se začal zápas vyrovnávat. Lvi zejmě v myšlenkách již nesli pohár do šatny, ale neuvědomovali si, že je teprve po první třetině. A Suchodol to rozhodně nebalil. Naopak Suchodlští dali tři branky ve druhé třetině a nalezli recept na obranu Lva. Jarin chytal co šlo, ale na některé šance prostě neměl. Nedůrazná vyhození, zbytečná komplikace v rozehrávkách dala „čichnout“ Šavlím ze Suchdola. I tak po dvou třetinách vedl lev 5:4 protože jednou se prosadil Štěpán který již zahájil střídání druhé formace a dotlačil kotouč za záda brankaře. Druhou branku opět po práci Tomína dal Kubo, který se konečně prosadil po mnoha šancích, které měl.

Lvi vedli o gól a museli hrát hlavně opatrně v zadních řadách, to také znělo jako jasný pokyn trenéra před začátkem poslední fáze hry. No bohužel jak to tak bývá nezadařilo se úplně a Lvi si nechali dát vyrovnávací gól po školáckém propadu celé formace. Nikdo nikoho nezastoupil a tak mohli ujet Suchdolští takřka sami ve dvou. Bylo tedy srovnáno ale do hry se pustil zpět první útok a přibližně sedm minut do konce zápasu opět zvedl Lví prapor Tomíno a vrátil Lvy do vedení! Lvi tak začali bránit výsledek, sice hubený ale přesto radostný. Suchdol, však celý zápas ukázal že má v sobě obrovskou víru a duch, který je táhne za vše okolností dopředu. Aktivní hrou si tak začali vynucovat převahu, dokonce i přesilové hry a začalo se to pro Lvy komplikovat. Šavle zavřeli Fanklub do kleští, těm se nedařilo vyhodit a nakonec přišel trest v podobě vyrovnávací branky.

Bohužel tak Lev opět ztrácí dobře rozehraný zápas, přitom hokejová kvalita je při vší skromnosti na naší straně, přesto chybí bojovnost a soustředěnost a to je rozdíl proč neodchází Lev letos pravidelně s dvěma body!

Pěkné rychlé utkání v Kralupech, kde Lev nastoupil vůbec poprvé v historii 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...