Kombinovaná sestava padla s Lenovem

Měl to být přátelák, ale v zápase bylo cítit napětí. Závěr patřil Lenovu

Kombinovaná sestava Lev plus Projekťák měla šanci určitě Lenováky porazit. Stříbrný tým PHM Cupu ale sestavil slušnou sestavu. Ary tentokrát dobře připravený se chystal vychytat střelce Lenova a měl co dělat hned na začátku Lenovo tlačilo a točilo Lvy. Ti však byli neuvěřitelně efektivní.

Haloťák dal první gól, hned za chvíli přidal Hlava dvě své branky. Ve Lvím dresu si premiérový gól připsal Míša Šíp z Projeťáku a nakonec letošní již klasický střelec Smúťa dal už na pět nula. Lenovo jen koukalo a dokázala snížit až v samotném závěru třetiny na 1:5.

Lenovo se dost nabudilo a začalo hrát ostřeji a agresivněji. Lev naopak sklidnil hru a to byla chyba, druhou třetinu prohrál Lev 2:6 a to byl klíčový zlom v zápase. Po dvou třetinách tak sedm sedm.
Ve třetí třetině se navíc ještě zranil, nebo spíše byl zraněn Peťan když dostal do hlavy nechtěně od Švadlenky z Lenova a opustil ledovou plochu. Lenovo našláplo v tomto momentu k vítězství. Začali přidávat gól za gólem a nakonec a odskočili na 10:7 a pět minut před koncem tak Lev už jen na chvíli zkusil vrátit se do zápasu když se přiblížil na dostřel ale ze stavu 8:10 nakonec střelci Lenova zajistili vedení 11:8 .

Bylo rozhodnuto. Generálky na turnaj v Berouně tedy příliš nevyšly, ale věříme, že se borci oklepou. 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...