Kolaps ve třetí třetině (#7 kolo PLLH 15/16)

HC Lenovo! První tým který dokázal porazit Fanklub a to v dohrávce sedméno kola

Lev začal utkání velmi dobře, nástup byl téměř klasický. Lenovo bylo skoro stále zamčené v obraně a čelilo Lvím střelám. Poprvé tuhou obranu Lenova překonal Klikis a tak Lvi vedli docela v pohodě 1:0.

Ve druhé třetině se opět Lenovo dostávalo do zakončení jen sporadicky a když už se tak stalo narazili na Jarina, který chytal obě dvě třetiny famózně. Lvi stupňovali tlak, ale efektivita v zakončení chyběla. Pouze Klikis měl potentní večer, nebo i noc? To už nevíme, nicméně přidal svou drouhou trefu 2:0. Další střelec Lvů se probudil na 3:0 zvyšoval Saša, který klasicky zametl kotouč, respektive led před kotoučem.

Ve třetí tětině se ale stalo cosi divného. Lvi se začali na střídačce příliš dohadovat, za každou chybu, nenahrání a podobné standardní situace se hráči navzájem okřikovali a to vedlo k postupnému a také potupnému kolapsu. Do toho se ještě museli uchýlit, nebo i právě onu nepohodu ze střídačky přenesli na hřiště a vysloužili si tresty. A v nich ucítilo Lenovo šanci. První gól, druhý a třetí a rázem bylo vyrovnáno. Lev se nedokázal nijak vzpamatovat a za chvilku již prohrával 4:3. O to více se Fanklubový tým rozložil, zbytečné chyby vzadu nebo namazání protihráči vyústili v další a další zářezy Lenova. Neuvěřitelný obrat, který v nedávné historii PLLH možná nemá obdoby a určitě takovou třetinu ještě ani Lví tým nezažil. Nakonec tedy první prohra v sezoně po patnácti zápasech bez prohry přišla po remíze z minulého ligového zápasu prohra. A nutno podotknout, že konečně. Lvi několik posledních kol vyhráli jasně, ale bez nasazení a pořádném výkonu a tak se prostě hokej hrát nesmí. Je důležité že přišla tato facka a jen doufejme že nasměřuje Lvi opět na cestu vzhůru!

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...