Kolaps proti Kovárně Lev dostal deset

Lev dva dny po super výkonu totálně vyhořel v zápase proti Kovárně. Kovárna hrála dobře, ale Lvi jim to velmi ulehčovali

Již od počtáku bylo cítit, že Kovárna má lepší pohyb a především si umí najít místo před brankou, šli tak do vedení a Lev dokázal jen snižovat. 

Stále volní hráči před Lukášem a velmi lehké branky pro Kovárnu. Po první části byl stav ještě hratelný 1:2 ale ve druhé části se spustila smršť. Někdy Lvi dokonce snad nahrávali soupeři do šancí, nedařilo se. Až za stavu 7:2 se začalo lehce dotahovat a Lev dotáhl na 4:7 ale to bylo vše. 

Ve třetí třetině zarazil snahu Lvů hráč kovárny gólem na 8:4 a bylo po nadějích. Do konce hry se již podařilo Lvům jen využít jednu přesilovku.

Bohužel Lev prohrává doma.

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...