Klasická ztráta bodů doma

Kovárna si odváží všechny body ze Lvího ledu!

Lev po remíze a porážce v PLLH toužil po zisku všech bodů. Sestava byla silně složená a hráči si slibovali, že budou bojovat a půjdou si za vítězstvím. Zápas od úvodu byl ve vysokém tempu a oba týmy si dokázali vytvořit pěkné šance. Brankaři na obou stranách, však podávali pěkný výkon, přesto se urodilo v první třetině dost gólů. Nejprve se prosadila Kovárna, ale na jejich úspěch odpovídali Lvi. Honzík a Kubo si připravili dvě dobré šance a obě se jim podařilo proměnit. Přesto Kovárna byla šťastnější a jeden nepříjemný „motýl“ letící na Jarina zpoza hráče bohužel určoval jednogólový rozdíl mezi týmy po první třetině.

Ve druhé třetiny tak Lev musel dohánět jednogólovou ztrátu, to se mu na chvíli podařilo, když se po důrazu prosadil Patrik. V tuto fázi hry Lev získával více prostoru a tlačil do Kovárny. Bohužel tím se otevírala vrátka v obraně a časté výpady Kovárny byly nebezpečné. Opět Kovárna odskočila o jeden gól, za chvíli dokonce o dva. Cantona tak napravoval chybu v obraně gólem v závěru třetiny který opět jen korigoval stav na 4:6

Nervozita opět stoupala, týmy začali hrát více od podlahy a bylo mnoho různých vyloučení, dokonce ze protesty dostal Honzík osobní desetiminutový trest. Lvi se snažili ještě dotáhnout ztrátu a prapor Lvů zvedl ještě v polovině třetí třetiny Štefan, který tak mohl oslavit svou premiérovou trefu v dresu Lva. Šel si dravě za zakončením a přineslo to své ovoce. Na ukazateli skóre tak svítil stav 6:5 a Lvi se nadechovali k závěrečnou honbou za vyrovnáním. To ale nepřipustila Kovárna, která si hlídala poctivě individuální akce a hlavně nabourávala zbytečně ustrašenou a zpomalenou rozehrávku Lvů. Ztracené, nebo nedostatečně vyhozené kotouče v obrané třetině Lvů sbíral pohotově soupeř a zakončoval, dvakrát do konce do černého a tak na konci zápasu byl opět rozdíl o dvě branky 7:5 pro Kovárnu. V posledních minutách se ještě rozvášnil Křovíčko, který chtěl vysvětlit útočníkovi, že sekat do Jarina se nebude, no byla z toho pěkná šavlovačka! Lvi odvolali v samém závěru brankaře a zkoušeli ještě vykřesat naději, nebylo však možné stihnout nic co by odvrátilo další ztrátu všech bodů a to dokonce na domácí půdě.

Na zápase bylo několik diváků kterým děkujeme za návštěvu. 

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...