Kabina zvolila kapitána pro sezonu 2016-2017

Cantona dostal důvěru týmu a pro nadcházející sezonu je jasno o kapitánovi! 

Být kapitánem hokejového týmu, nosit na prsou dresu céčko je obrovská pocta a čest. Drtivé většině hráčů se taková možnost nikdy v kariéře  nepoštěstí a nikdy takový pocit nezažijí. Ten kdo tuto možnost má je vyvoleným vůdcem a hlavně příkladným vzorem pro všechny členy týmu. Ale i příkladem pro soupeře a fanoušky.
Plní roli motivátora a to i když se daří ale především když se nedaří. Věří každému svému spoluhráči a ať je jeho momentální výkonnost na špici, nebo dole. Naopak dokáže ho povzbudit a pomoci mu ve zlepšení a probudit v něm jiskru. Kapitán musí plnit i sklidňující roli. Když se týmu nedaří, nesmí panikařit musí umět vhodně vyburcovat všechny hráče a proudit víru v tým!
Kapitán musí být vždy objektivní, ať již na své vlastní výkony, nebo výkony spoluhráčů, ale především na výkony rozhodčích. Nesmí rozdmýchávat negativní emoce. Kapitán nikdy nesmí poškodit svůj tým, tým je pro něj více, než jeho vlastní úspěch. Na ledě ja kapitán opravdovým sportovcem, férovým dříčem!
Kapitán však musí jít příkladem i v jiných ohledech. Nechybí na žádné akci. S týmem je prostě vždy. Ať už se jedná o trénink (to především) nebo přátelský zápas, mistrovský zápas, turnaj nebo jiná akce! Vždy motivuje ostatní k účasti a svým příkladem ukazuje, že je důležitá dochvilnost, spolehlivost a konzistence. Nemá výkyvy i kdyby mu nebylo osobně vůbec dobře, nesmí to zasáhnout do děje v kabině na ledě nebo na střídačce. Přeci jen, na Kapitána se upírají zraky všech, od něj se čeká že svůj tým povede! Kapitán umí pochválit i malé zlepšení, malé krůčky, kapitán přijme kritiku a ukáže ostatním jak ji přetavit v budoucí zlepšení.
Kapitán Lva Praha musí šířit dobré jméno týmu jak na ledě, tak mimo něj. Hráč s céčkem na prsou musí být schopen navodit skvělé vztahy jak se soupeřovým kapitánem, tak rozhodčími aby opět odlehčil týmu se soustředit na svůj výkon.

Kapitán se nikdy nevzdá a do poslední chvíli bude bojovat za sůvj tým Fanklub Lev Praha.

Takového muže si na prvním společném tréninku zvolila kabina. Tým tak tento velký závazek vložil na bedra skvělého chlapa Jiřího Šimka alias Cantony.

 

Cantona je ve Fanklubu čtvrtou sezonu a to od roku 2013. Za tu dobu prokázal, že je pravým Lvem pracuje na sobě jak může a zlepšuje své herní dovednosti. Nastal čas, aby ukázal svou vyzrálost a provedl tak následující sezonou celý Fanklubový Tým. Za celou kabinu přejeme Cantonovi ať se cítí v roli kapitána dobře, ať ho role nesvazuje a těší se z naší podpory. My od Cantony očekáváme vše výše zmíněné a možná ještě mnohem více!

Ať se daří Canotono!

Profil hráče:

Rozklikni

 

Plní roli motivátora a to i když se daří ale především když se nedaří. Věří každému svému spoluhráči a ať je jeho momentální výkonnost na špici, nebo dole. Naopak dokáže ho povzbudit a pomoci mu ve zlepšení a probudit v něm jiskru. Kapitán musí plnit i sklidňující roli. Když se týmu nedaří, nesmí panikařit musí umět vhodně vyburcovat všechny hráče a proudit víru v tým! 
Kapitán musí být vždy objektivní, ať již na své vlastní výkony, nebo výkony spoluhráčů, ale především na výkony rozhodčích. Nesmí rozdmýchávat negativní emoce. Kapitán nikdy nesmí poškodit svůj tým, tým je pro něj více, než jeho vlastní úspěch. Na ledě ja kapitán opravdovým sportovcem, férovým dříčem! 
Kapitán však musí jít příkladem i v jiných ohledech. Nechybí na žádné akci. S týmem je prostě vždy. Ať už se jedná o trénink (to především) nebo přátelský zápas, mistrovský zápas, turnaj nebo jiná akce! Vždy motivuje ostatní k účasti a svým příkladem ukazuje, že je důležitá dochvilnost, spolehlivost a konzistence. Nemá výkyvy i kdyby mu nebylo osobně vůbec dobře, nesmí to zasáhnout do děje v kabině na ledě nebo na střídačce. Přeci jen, na Kapitána se upírají zraky všech, od něj se čeká že svůj tým povede! Kapitán umí pochválit i malé zlepšení, malé krůčky, kapitán přijme kritiku a ukáže ostatním jak ji přetavit v budoucí zlepšení.
Kapitán Lva Praha musí šířit dobré jméno týmu jak na ledě, tak mimo něj. Hráč s céčkem na prsou musí být schopen navodit skvělé vztahy jak se soupeřovým kapitánem, tak rozhodčími aby opět odlehčil týmu se soustředit na svůj výkon.
 
Kapitán se nikdy nevzdá a do poslední chvíli bude bojovat za sůvj tým Fanklub Lev Praha. 
 
Takového muže si na prvním společném tréninku zvolila kabina. Tým tak tento velký závazek vložil na bedra skvělého chlapa Jiřího Šimka alias Cantony.
 
Cantona je ve Fanklubu čtvrtou sezonu a to od roku 2013. Za tu dobu prokázal, že je pravým Lvem pracuje na sobě jak může a zlepšuje své herní dovednosti. Nastal čas, aby ukázal svou vyzrálost a provedl tak následující sezonou celý Fanklubový Tým. Za celou kabinu přejeme Cantonovi ať se cítí v roli kapitána dobře, ať ho role nesvazuje a těší se z naší podpory. My od Cantony očekáváme vše výše zmíněné a možná ještě mnohem více! 
 
Ať se daří Canotono! 
 
sadfasdBýt kapitánem hokejového týmu, nosit na prsou dresu céčko je obrovská pocta a čest. Drtivé většině hráčů se taková možnost nikdy v kariéře  nepoštěstí a nikdy takový pocit nezažijí. Ten kdo tuto možnost má je vyvoleným vůdcem a hlavně příkladným vzorem pro všechny členy týmu. Ale i příkladem pro soupeře a fanoušky.
Plní roli motivátora a to i když se daří ale především když se nedaří. Věří každému svému spoluhráči a ať je jeho momentální výkonnost na špici, nebo dole. Naopak dokáže ho povzbudit a pomoci mu ve zlepšení a probudit v něm jiskru. Kapitán musí plnit i sklidňující roli. Když se týmu nedaří, nesmí panikařit musí umět vhodně vyburcovat všechny hráče a proudit víru v tým! 
Kapitán musí být vždy objektivní, ať již na své vlastní výkony, nebo výkony spoluhráčů, ale především na výkony rozhodčích. Nesmí rozdmýchávat negativní emoce. Kapitán nikdy nesmí poškodit svůj tým, tým je pro něj více, než jeho vlastní úspěch. Na ledě ja kapitán opravdovým sportovcem, férovým dříčem! 
Kapitán však musí jít příkladem i v jiných ohledech. Nechybí na žádné akci. S týmem je prostě vždy. Ať už se jedná o trénink (to především) nebo přátelský zápas, mistrovský zápas, turnaj nebo jiná akce! Vždy motivuje ostatní k účasti a svým příkladem ukazuje, že je důležitá dochvilnost, spolehlivost a konzistence. Nemá výkyvy i kdyby mu nebylo osobně vůbec dobře, nesmí to zasáhnout do děje v kabině na ledě nebo na střídačce. Přeci jen, na Kapitána se upírají zraky všech, od něj se čeká že svůj tým povede! Kapitán umí pochválit i malé zlepšení, malé krůčky, kapitán přijme kritiku a ukáže ostatním jak ji přetavit v budoucí zlepšení.
Kapitán Lva Praha musí šířit dobré jméno týmu jak na ledě, tak mimo něj. Hráč s céčkem na prsou musí být schopen navodit skvělé vztahy jak se soupeřovým kapitánem, tak rozhodčími aby opět odlehčil týmu se soustředit na svůj výkon.
 
Kapitán se nikdy nevzdá a do poslední chvíli bude bojovat za sůvj tým Fanklub Lev Praha. 
 
Takového muže si na prvním společném tréninku zvolila kabina. Tým tak tento velký závazek vložil na bedra skvělého chlapa Jiřího Šimka alias Cantony.
 
Cantona je ve Fanklubu čtvrtou sezonu a to od roku 2013. Za tu dobu prokázal, že je pravým Lvem pracuje na sobě jak může a zlepšuje své herní dovednosti. Nastal čas, aby ukázal svou vyzrálost a provedl tak následující sezonou celý Fanklubový Tým. Za celou kabinu přejeme Cantonovi ať se cítí v roli kapitána dobře, ať ho role nesvazuje a těší se z naší podpory. My od Cantony očekáváme vše výše zmíněné a možná ještě mnohem více! 
 
Ať se daří Canotono! 
 
 

Diskusní téma: Kabina zvolila kapitána pro sezonu 2016-2017

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...

Aktuality

Čtvrtá sezona pro Fanklubový hokejový tým!

Je to tu, konec léta je sice smutná část roku, ale pro hokejisty naopak. Protože začínají ledy, tréninky, zápasy a různé akce spojené se životem týmu a to je jednoduše řečeno obrovský svátek! Začíná již čtvrtá sezona našeho týmu. Po loňské veleúspěšné sezoně 2014 - 2015, kdy Lvi posbírali výhru na...

Fanklubový hokejový tým vstupuje do své třetí sezony!

Již třetí sezonu otevře Fanklubový hokejový tým, ačkoli mají Lví profíci pauzu a nehrají KHL. Přesto se letos Lví fanklub zúčastní několika turnajů je přihlášen do dalšího ročníku PLLH a zároveň sehraje jistě mnoho zajímavých přátelských utkání. Kdykoli je jakýkoli Lví fanoušek vítán. Odměníme se...